Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hürriyet paralel gazeteye döndü!

24.02.2014 15:53
Yüzyılın telekulak skandalını görmeyen Hürriyet paralelcilerin servis ettiği tapeyi yayınladı.

17 Aralık darbe girişiminde paralel yapı ile birlikte hareket ettiği öne sürülen Aydın Doğan’a ait Hürriyet ikiyüzlü yayın yaptı.

Skandalı veremedi

Paralel yapının, hayali terör örgütü isimleri üreterek Başbakan Erdoğan, yakın çevresi, siyasetçi, gazeteci, yazar, STK temsilcileri ve işadamlarının aralarında bulunduğu 7 bin kişiyi 3 yıl boyunca dinlediği ortaya çıkması ülke gündemine bomba gibi düştü. Ancak AydınDoğan’a ait Hürriyet büyük dinleme skandalını haber yapmayarak üç maymunu oynadı.

 

Yasadışı tapeyi yayınladı

Dinleme skandalıyla ilgili tek bir haber yapmayan Hürriyet, bugün gece 02.00'da işadamı Usame Kutub’un Başbakan Erdoğan’la yasadışı şekilde kaydedilen ses kaydının tapesini yayınladı. Tapede Kutub, geçirdiği bir trafik kazası sonrası Erdoğan’a bilgi veriyor. Başbakan Erdoğan ise kaza yapanları bir hastaneye yönlendiriyor.

 

Akıllara Gülen grubu Doğan görüşmesi

Geçtiğimiz günlerde internete düşen ve Samanyolu yayın grubu başkanı Hidayet Karaca ve Fethullah Gülen arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarında Doğan’ın Gülen grubuna olan muhabbeti ortaya çıkmıştı. Aydın Doğan’ın damadı Mehmet Ali Yalçındağ’da Gülen’in elinden öptüğünü bildirmişti.

haber10

Bu haber toplam 1582 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri