Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İçeri alınmadı, gece kulübüne kurşun yağdırdı

16.12.2012 16:36
İçerisi dolu olduğu gerekçesiyle gece kulübüne alınmayan şahıslar, kulübün sahibini kurşun yağmuruna tuttu. Failler olay sonra kaçarak gözden uzaklaştı.

Küçükçekmece'de, dolu olduğu gerekçesiyle gece kulübüne alınmayan şahıslar, kulübün sahibini kurşun yağmuruna tuttu. Pompalı tüfek ve tabancayla ateş edilen kulüp sahibi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.

Olay, Sefaköy'de 12 Aralık 2010 tarihinde bir gece kulübünde meydana geldi. Cinayetin görüntüleri 2 yıl sonra ortaya çıktı. Gece kulübüne eğelenmek için gelen Murat P., kulüp sahibi Suat Tazegül tarafından yer olmadığı gerekçesiyle geri çevrildi. Murat P. ve Suat Tazegül bu nedenle tartıştı.

Söz konusu adresten ayrılan Murat P., bir süre sonra arkadaşı Orhan G. ile yeniden kulübe geldi. Tabanca ve pompalı tüfekle kulübe giren iki arkadaş Tazegül ile yeniden tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce, Murat P. ve Orhan G., Tazegül'ü kurşun yağmuruna tuttu. Tazegül, sürünerek bir odaya kaçmaya çalıştı ancak isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Failler olay sonra kaçarak gözden uzaklaştı. Gece kulübündeki müşteri ve çalışanlar, silah seslerinin ardından koşarak dışarı çıkmaya çalıştı. Olayı gören çalışanlar sinir krizi geçirdi. Olaydan 2 ay sonra yakalanan zanlılar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gece kulübünde yaşanan dehşet güvenlik kameralar ına da yansıdı. Yaşanan tartışma, faillerin silahlı saldırısı saniye saniye kaydedildi. 

 

 

 

Bu haber toplam 8860 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri