Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İçiciyiz amirim!

11.12.2012 11:54
Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan ve evinde 1 kilo 300 gram esrar bulunan sanatçı Köksal Engür ile eşi Jale Engür serbest bırakıldı. Sanatçının ifadesinde içici olduğunu söylediği öğrenildi.

İstanbul'da torbacı olarak tabir edilen uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirilen baskında gözaltına alınan Köksal Engür ve eşi Jale Engür serbest bırakıldı. Köksal Engür'ün Emniyet'teki ifadesinde 'Ben içiciyim. Uyuşturucu satmıyorum' dediği öğrenildi. Jale Engür'ün evinden 3 gramlık iki paket eroin, Köksal Engür'ün evinde ise bir kilo 300 gram ot, toz ve plak halinde esrar çıkmıştı.

MANKENİN ÖLÜMÜNDE DE ADI GEÇİYOR

Torbacıların liderinin 4 kilo eroinle yakalanıp tutuklanan Abdülkerim Bulut olduğu öğrenildi. Bulut'un Burçin Bircan adlı mankenin uyuşturucudan ölümüne sebebiyet vermekten gözaltına alındığı ortaya çıktı. 16 şüphelinin 96 ayrı suçtan ayrı sabıkasının olduğu öğrenildi. Emniyet'teki sorguların ardından 13 şüpheli tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Köksal Engür, eşi Jale Engür ve Gökhan Aytemiz serbest bırakıldı. Engür, adliye çıkışında, 'Adalet yerini buldu.' dedi.


ajanslar 

Bu haber toplam 2310 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri