Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İdris Bal: Ciddi anlamda tehditler alıyorum

11.02.2014 00:30
Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, tehditler aldığını ve koruma talebinde bulunduğunu açıkladı.

Tabanca taşıdığını belirten İdris Bal, "Taşırım, güvenlikle ilgili sıkıntım var. Talebim oldu. Ciddi anlamda tehdit alıyorum. Güvenlik sorunum ortadan kalktığı zaman böyle bir ihtiyacım olmayacaktır. 3 gün önce en üst düzeyde seni vururuz malinde tehditler aldım. Sosyal medyada bunu yapıyorlar. İstifadan sonra ve sürecinde oldu bu tehditler." dedi.

Bal, "Benim ruhsatlı silahım var. Alma sebebim ciddi tehditler var. Milletvekilinin böyle bir hakkı var. Koruma talebim oldu. Süreç devam ediyor. Bir vekile bir şekilde tehditler, vurmadan, kırmadan bahsediyorlarsa herhalde bu söylemler kime yapılırsa yapılsın sıkıntı var demektir." dedi.

 BELİNDEKİ ŞİŞLİK DİKKAT ÇEKTİ

İdris Bal'ın TBMM'de düzenlediği basın toplantısında belinin sağ tarafındaki şişkinlik dikkat çekti. Gazetecilerin, 'belinizde tabanca mı var' sorusuna ise, 'var yada yok' diye cevap vermedi. 

BAŞBAKAN ERDOĞAN AK PARTİ'DEN İSTİFA EDENLER İÇİN TUZLUK TABİRİNİ KULLANMIŞTI

Kütahya Bağımsız Milletvekili İdris Bal, Başbakan Erdoğan'ın "AK Parti'ye de bazı tuzluklar sızmış" sözlerini eleştirerek TBMM'de yapacağı basın toplantısına tuzlukla gelmişti. 

ensonhaber

Bu haber toplam 1830 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri