Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

22.05.2013 22:38
Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, ‘Topluma Hizmet Uygulamaları’ dersi kapsamında düzenledikleri birbirinden farklı etkinliklere bir yenisini daha ekledi.

Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri, ‘Topluma Hizmet Uygulamaları’ dersi kapsamında düzenledikleri birbirinden farklı etkinliklere bir yenisini daha ekledi. Ders kapsamında çeşitli tarihlerde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan öğrenciler son olarak Bayburt Eğitim Fakültesi binasında kan bağışı kampanyası düzenledi.

‘Damlaya Damlaya Can Olur’ adıyla başlatılan kan bağışı kampanyasına İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Şentürk ve Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Abdurrahman Okuyan da bağışta bulunarak destek verdi.

Öğrencilerin kampanyaya gösterdiği ilginin sevindirici olduğunu söyleyen Kızılay Erzurum Kan Merkezinden Dr. Ahmet İzzetgil, “Bahar Şenlikleri dolayısıyla kampüsteki öğrenci yoğunluğunun fazla olmamasına rağmen başta akademik personel olmak üzere öğrencilerin gösterdiği ilgi memnuniyet verici.” dedi.

İki gün süren kampanyada toplam 120 ünite kan bağışı yapıldı. 

img_3840.jpg

Bu haber toplam 7180 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri