Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İlk Çan PKK’lılar İçin Çalmış

06.11.2012 11:43
BDP’li Diyarbakır belediyesinin 1 trilyon vererek tamir ettirdiği Diyarbakır’daki ermeni kilisesinde çalan ilk çanların cezaevlerinde açlık grevi yapan PKK/KCK’lı teröristler için çaldığı ortaya çıktı.

Misyonerlik çalışmalarının bir dönem tavan yaptığı Diyarbakır'da cemaati bulunmadığı gerekçesiyle kendiliğinden kapanmak zorunda kalan bir Ermeni kilisesi BDP'li Büyükşehir Belediyesi'nin Müslüman Diyarbakırlılar'dan topladığı vergilerle restore edilerek, önceki gün yeniden ayine açılmıştı.

Diyarbakır'daki ermeni kilisesinde çalan ilk çanların cezaevlerinde açlık grevi yapan PKK/KCK'lı teröristler için çaldığı ortaya çıktı.

ASALA'cı Ermeniler internet üzerinden yayına verdikleri ilanlarda Diyarbakır'daki ermeni kilisesinde çalan çanların açlık grevinde bulunan PKK ve KCK militanları için çaldığını duyurdular.

Kilisenin resimleri, 80'li yıllarda açlık grevinde hayatını kaybeden PKK'nın ilk kadrosunda yer alan Kemal Pir'in resmiyle beraber yayınlandı.

Bölücü Ermenilerle PKK arasındaki yakın bağları doğrulayan paylaşımlar arasında, Türkiye'yi parça parça bölen iğrenç haritalara da yer veriliyor.

Habervaktim.com 

Bu haber toplam 6228 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri