Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

iPad Pro'nun satış tarihi ve fiyatı belli oldu

08.11.2015 04:08
Apple tarafından iPhone 6s, iPHone 6s Plus ve iPad Mini 4 modelleri ile birlikte tanıtılan iPad Pro'nun satış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Akıllı telefon pazarının hızlı gelişimi, ne yazık ki tablet ve bilgisayar pazarında gerilemelere yol açtı. Zira artıkbilgisayar ve tabletler ile yapılan pek çok işlemi akıllı telefonlar ile gerçekleştirebiliyoruz. Ancak tabletsektörünü domine eden markalardanApple, pes etmedi ve son olarak güçlüiPad Pro modelini geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği etkinlik ile tanıttı.

İPAD PRO'NUN SATIŞ TARİHİ YAKLAŞIYOR!

iPhone 6siPhone 6s Plus ve iPad Mini 4 ile birlikte görücüye çıkan iPad Pro, özellikle 4 GB LPDDR4 RAM ile dikkat çekmişti. Ayrıca Apple Pencil ve Touch IDyetenekleriyle de öne çıkan iPad Pro'nun ne zaman satışa çıkacağı da belli oldu.

Son sızıntılarda 11 Kasım tarihine işaret edilmesine karşın, bugün CultofMac sitesiniin yaptığı habere göre, iPad Pro 13 Kasım tarihinde satışa çıkacak.Türkiye'ye geleceği tarih henüz bilinmeyen iPad Pro, tahminlerimize göre kasım ayının sonu ile aralık ayının başlarında Türkiye pazarına giriş yapacak.

İPAD PRO'NUN TÜRKİYE FİYATI NE KADAR OLACAK?

Fiyat tarafında ise uygun fiyat beklentisi olanları hayal kırıklığına uğratabilecekiPad Pro, Amerika'da 799 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacağı için, tahminlerimize göre Türkiye fiyatı 3200-3700 TL aralığında olacak. 
iPad Pro ile satışa sunulacak Apple Pencil fiyatı 99 dolarSmart Keyboard fiyatı ise 169 dolar olarak belirlenmiş.

 
Bu haber toplam 1444 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri