Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İpek Medya'ya polisleri sokmadılar

27.10.2015 13:38
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli olduğunu belirten polisler, tebligat için İpek Medya Grubu binasına girmeye çalıştı.

Koza İpek Grubu çalışanları polisleri "yetkiniz yok" diye binaya sokmamaya çalıştı.

"ELLERİNDE BELGE YOK"

Binanın önünde, şirkete destek vermek için yüzlerce kişinin olduğu görüldü. Olay sonrasında konuşan şirketin avukatı, gelen kişilerin kendilerini organize şubeden geldiklerini söyledi ve "Ancak ellerinde resmi belge olup olmadığını sorduk ama olmağını gördük" dedi.

AVUKAT: ISLAK İMZALI BELGE GEREKİYOR

Avukatlar, ıslak imzalı tebliğ belgesi gerektiğini ifade etti. Avukat, "Islak imzalı tebliğ gerekiyor. Ankara'dan bir faks olabilir, gerçek olup olmadığını nereden bileceğiz? Tebliğ edilmiş bir karar olmadığı için bekliyoruz. Bir bankaya diyelim ki yazı yazacağız. Bunda dahi elden takip yetkisi yoksa, davanın tarafı olarak dahi tebliğ edemez. Islak imzalı olarak tebliğ edilir" diye devam etti.

CHP'Lİ TANAL DA CEMAAT'E DESTEK İÇİN ORADA

Olay sırasında binanın önünde bulunan ve gelen ekiplerle birebir konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, gelen kişilerin ellerinde resmi belge olmadığını söyledi.

NAZLI ILICAK İPEK MEDYA'YA GELDİ

Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak da Kanaltürk ve Bugün TV'nin yayın yaptığı binanın önüne destek için gelenler arasında.

Bu haber toplam 1666 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri