Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İran istihbaratı, Türk yetkilileri uyardı mı ?

10.07.2013 12:20
İran istihbaratı, Türk yetkilileri el cezire konusunda uyardı mı ?

Türkiye de ki cine5 kanalını satın alan el cezire televizyonu, tüm hazırlıklarını tamamlayıp kısa bir süre sonra "El Cezire Türk" ismiyle yayın hayatına başlayacak.

Türkiye de "Gezi Parkı" eylemlerinin yapıldığı bir zamanda yayına geçeçek olan el cezire televizyonu konusunda İran isthbaratı; Türk yetkililere bir mektup göndererek, kanalın ülkede fitne maksatlı yayın yapacağı konusunda uyarıda bulunduğu iddia edildi.

Habername.com'a konuşan isminin açıklanmasını istemeyen eski bir üst yetkili siyasetçi şok iddialarda bulundu.

Eski Siyasetçi;" Ramazan sonrası muhtemelen dış odaklar 'Gezi Parkı' konusunda Türkiye de ki taşeron gruplarını Ak Parti hükümetine karşı yeniden ve daha üçlü bir şekilde sokağa dökecekler. El Cezire televizyonu da bu provakasyon halk ayaklanmalarını canlı olarak dünyaya nakledecek ve bu şekilde ülke içerisinde huzursuzluk ve darbeye zemin hazırlayacaklar.

Bu konuda  geçenlerde İran istihbaratı  Türk yetkililere bir mektup göndererek el cezire televizyonu konusunda yetkilileri uyardığı yönünde bigiler de dolaşmaya başladı. " açıklamasında bulundu.

Bu haber toplam 1946 defa okunmuştur
acem oyunu
yavuz selim
bunlar acem oyunu.türkiye nin faydasına olacak bir bilgiyi paylaşır mı iran,kendi ajanlarının pkk lılarla ağrı daki pazarlıklarını paylaşsaydı görürdük dostu.iran ın nükleer hesabına yaptığımız fedakarlıklara bakıyorumda değmezmiş.sen o halka dostça siper ol o içindeki hainlerle seni arkadan sinsice vurmaya çalışsın.takiyye ehli sünnete göre münafıklık şia nın yaygın mezheplerine göre imanın gereği.aramızdaki fark bu.dindar cenah medyasında yapılan iran yanlısı haberleri anlamakta zorlanıyorum.bırakın bu hayranlığı İsrail e nasıl yaklaşıyorsanız benzer bir tepkisellik içinde yaklaşın.kamuoyunu düzgün yönlendirelim.
10 Temmuz 2013 Çarşamba 15:46
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri