Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşkenceci üvey anne ilk kez görüntülendi

26.12.2015 13:24
Kayseri'de işkence görüntüleri ile Türkiye'nin gündemine oturan üvey anne, cezaevinden hastaneye sevk edilirken görüntülendi.

Kayseri'de üvey çocuklarına yaptığı işkence ile ülke gündemine oturan ve 46 yıl hapis cezası alan S.A.'nın kaldığı cezaevinden ambulans ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilerek tedavi altına alındığı ve tedavisinin ardından taburcu olduğu ortaya çıktı.

AMBULANSLA ALINDI

Dün gece saatlerinde kaldığı cezaevinden ambulans ile alınan S.A.'nın yoğun güvenlik önlemleri altında Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine getirilerek tedavi edildiği ve tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

İşkenceci üvey anne ilk kez görüntülendi VİDEO

CEZAEVİNDE DAYAK YEDİ

İşkenceci üvey annenin darbe, dayak, bükülme, ısırılma veya tırmalanma, başın yüzeysel yaralanması tanısıyla tedavi gördüğü öğrenildi.

Songül A’nın, geçen Perşembe günü de Adli Tabipliğe getirildiği, tedavisinin ardından yeniden cezaevine götürüldüğü, üvey annenin başka bir cezaevine nakledilmesiyle ilgili sevk kararı çıktığı ancak, henüz bu naklin gerçekleşmediği belirtildi.

Bu haber toplam 2356 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri