Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İspanyol aktörden tartışma yaratan katliam mesajı

08.01.2015 11:13
İspanya’nın ünlü oyuncularından Willy Toledo, Paris’teki katliam sonrası yaptığı açıklamalarla yeni bir polemik oluşturdu.

İspanyol aktör Toledo sosyal medyada paylaştığı mesajlarında “Charlie Hebdo” saldırısının arkasında günde milyonlarca kişiyi öldüren batının olduğunu savundu.

"HER GÜN SESSİZCE MİLYONLARCA KİŞİYİ ÖLDÜRÜYORSUNUZ"

Aktör Willy Toledo mesajında “Siz hiç gürültü çıkartmadan günde milyonlarca kişiyi öldürüyorsunuz, onların bu olaylar karşısında sessiz mi kalacağını düşündünüz” dedi.

Pentagon ve NATO’nun bombalı saldırılarının ülkeleri bile yok edecek düzeye geldiğine dikkat çeken ünlü aktör, “Bu olaylara karşı eleştirilerimi dile getireceğim, amacım sadece sizin de hafızanızı tazelemektir” açıklaması yaptı.

Paris’deki saldırıyı lanetlediğini, şiddetle kınadığını da hatırlatan İspanyol aktör bu katliam ile herkesin başına önünü koyarak iyi düşünmesi gerektiğini ifade etti. 

Willy Toledo bir süre önce de Avusturalya’da bir cafeye düzenlenen saldırı sonrasında attığı bir twitte, ”Adamın biri bara giriyor, içerdekileri rehin alıyor, hiçbir zarar yok, ardından polis baskın düzenliyor 3 ölü. Sonuç dünyada İslam’a karşı alarma geçelim sesleri yükseliyor” demişti.

Bu haber toplam 1822 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri