Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail Heronlarını görünce radarları kapatmış

09.04.2012 16:12
tüm Türkiye bu skandalı konuşacak…

 bu şok ses kaydında; bir grup subay ve astsubay sınırlarımızdan içeri giren İsrail heronlarını vurmak için yalvarırken, Diyarbakır BHHM'nin kayıtsızlığını ve bilinçli bir şekilde sistemleri kapattırdığını göreceksiniz.

İlk olarak dailymotion.com'da yayına konulan bu ses kaydındaki kişilerin Birleştirilmiş Hava Harekat Merkezi(BHHM) Amiri Albay Ahmet Kazdal ile 2. Hava Kuvveti Komutanı Korgeneral Veysi Ağar olduğu iddia ediliyor.

Korgeneral Veysi Ağar yönetimindeki 2. Hava Kuvveti Komutanlığı sorumluluğunda olan güney sınırımızın, İsrail heronları(insansız hava araçları) tarafından sürekli ihlal edildiği yönünde basında çokça haber çıkmış; ancak Genelkurmay Başkanlığı bu iddiaları hep yalanlamıştı.

İşte ilk olarak dailymotion.com'da yayına konulan şok ses kaydı, bu iddiaları net bir biçimde doğrularken, “ihanete varan” emri de gün yüzüne çıkarıyor.

Bu ses kayıtları, İsrail heronlarının girdiği gece Diyarbakır BHHM'de gerçekleşen dahili telefon ve telsiz konuşmalarını içeriyor.

Füze sistemleri ve F-16'lar hedefi yakalamalarına ve hedefe kilit atmalarına rağmen BHHM Amiri Albay Ahmet Kazdal ile 2.Hava Kuvveti Komutanı Korgeneral Veysi Ağar, bakın ne yapıyor…

Bir grup subay ve astsubay sınırlarımızdan içeri giren İsrail heronlarını vurmak için yalvarırken, iki komutan, “vur” emri verilmediği gibi “tüm sistemlerinizi kapatın” diyor.

İŞTE O KAYITLAR
 

KAYNAK : HABERVAKTİM

Bu haber toplam 3538 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri