Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul Emniyeti'nde görevden alma depremi

10.11.2015 15:22
STANBUL Emniyet Müdürlüğü'nde 17-25 Aralık operasyonlarından sonra kritik şubelerde göreve getirilen emniyet müdürleri görevden alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde üst düzey isimler görevden alındı. Görevden alınan emniyet müdürlerinin ortak özellikleri ise 17-25 Aralık operasyonları sonrası göreve getirilmeleri oldu. 

İstihbarat Şube Müdürü Edip Vural, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Burak Aktaş, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü Aydın Yılmaz ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Sıralı'nın görev yerleri İstanbul EmniyetMüdürü Mustafa Çalışkan tarafından değiştirildi. Emniyet müdürleri  17-25 Aralık operasyona sonrası göreve getirilmişti. Söz konusu şubelerde "Yasa dışı dinleme ve kumpas iddiası" dahil önemli soruşturmalar yürütülmüştü. 

İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVDEN ALMA KİM GİT KİM GELDİ?

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ömer Burak Aktaş Güngören ve Zeytinburnu'dan sorumlu emniyet müdür yardımcılığına, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Hakan Sıralı Sultangazi ve Arnavutköy'den sorumlu emniyet müdür yardımcılığına, Kaçakçılık Şube Müdürü Aydın Yılmaz Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü'ne İstihbarat Şube Müdürü Edip Vural ise İnterpol-Europol Şube Müdürlüğü'ne atandı. 

İSTANBUL EMNİYETİ YENİ ŞUBE MÜDÜRLERİ KİM?

 

Eyüp İlçe Emniyet Müdürü Gaffar Demir; Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne,  Ömer Kumlu; Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne,  Koordinasyon ve Hareket Şube Müdürü Feramuz Çetin; Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü'neBeşiktaş İlçe Emniyet Müdürü Serdar Ali Sekkin ise İstihbarat Şube Müdürlüğü'ne getirildi.Şükrü Serkan Karabağ Personel Şube Müdürlüğü'ne,  Arzum Nazman Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü'ne, Bülent Ay Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne Zafer Güven Koordinasyon Şube Müdürlüğü'ne getirildi.

YENİ İLÇE MÜDÜRLERİ

İsmail Dinçer Öğüt Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, İsmail Kılıç Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürü Hakan Torun Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne,  Personel Şube Müdürü Caner Coşar ise Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne atandı.  

YENİ SORUMLU MÜDÜRLER

Erdem Gülen Bahçelievler ve Bakırköy'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı,  Kadir Yurttaş Trafik Denetleme ve Trafik Tescil ve Bölge Trafik Denetleme'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı, Ömür Ceylan Pasaport, Yabancılar, Hudut Kapıları ve Rehberlik Şube'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı,  Necmettin Öztürk Personel, Hukuk, Koordinasyon ve Sosyal Hizmetler'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı oldu. Cengiz Demircan Fatih'ten sorumlu emniyet müdür yardımcısı olurken, Hakkı Murat Yavaş Koruma Şube'den sorumlu emniyet müdür yardımcısı oldu.  Personelden sorumlu emniyet müdür yardımcısı Mustafa Şahin ise müdüriyet emrine alındı. 

Bu haber toplam 1928 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri