Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Makasla imza atan sapık yakalandı!

04.08.2012 10:32
İstanbul'da kadınların korkulu rüyası haline gelen, geceleri makasla evlere sessizce girip 'Zorro' gibi imzasını bırakarak kayıplara karışan sapık, sonunda yakalandı...

İstanbul Kâğıthane ve Şişli’de bir yıl önce başlayan tecavüz ve taciz olaylarının üzerine soruşturma yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, E.Y.’yi önceki gün yakaladı. İfade vermeyerek susma hakkını kullanan E.Y.’nin, 2001 yılında tecavüz, gasp ve hırsızlık suçlarından girdiği cezaevinden izinli olarak gittiği Kâğıthane’de, Eylül 2011 tarihinde ilk tecavüz olayını gerçekleştirdiği belirlendi.

Denetimli Serbestlik” yasasından faydalanarak 10 yıl kaldığı cezaevinden tahliye olmasının ardından ise E.Y.’nin girdiği evlerde kadınların gecelikleri ile çamaşırlarını makasla keserek cinsel tacizde bulunmaya başladığı tespit edildi. Şu ana kadar kurban sayısı 21 olarak belirlenen saldırgan, 8 kadın tarafından teşhis edildi. Olay yerlerinde bulunan sprem ve parmak izleri de tutan saldırgan, 10 yıl önce Mecidiyeköy’de yine bir kadına tecavüz edip parasını ve altınlarını gasp ettikten sonra polis tarafından yakalanmıştı. O tarihte 4 kadına tecavüz ettiği belirlenen E.Y.’nin elindeki makas ile kadınların gecelikleri ile iç çamaşırlarını aynı şekilde kestiği ve böylelikle olaya imza attığı da ileri sürüldü.

Bu haber toplam 3518 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri