Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çikolatalı ve Bisküvili Bir Gezi

13.02.2012 19:42
İstanbul Sarıyer ilçesi Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencileri, sınıf öğretmeni Sema Nur AKÇAY(3/B) ve sınıf öğretmeni Murat DALCIOĞLU(3/A) Ülker Bisküvi Fabrikasını ziyaret ettiler.

İstanbul Sarıyer ilçesi Kazım Karabekir İlköğretim Okulu öğrencileri, sınıf öğretmeni Sema Nur AKÇAY(3/B) ve sınıf öğretmeni Murat DALCIOĞLU(3/A)  Ülker Bisküvi Fabrikasını ziyaret ettiler.

Öğrenciler bu gezide çikolataların ve bisküvilerin içinde boğuldular. Çünkü çikolataların ve bisküvilerin nasıl yapıldığını hangi aşamalardan geçildiğini öğrendiler. Oraya gidildiğinde ilk olarak Ülker firmasının gezi sorumlusu Fatmagül Katırcı onları güler yüzle karşıladı. Oraya gittiklerinden itibaren öğrencilerle ve öğretmenlerle ilgilendiler. Program sine vizyon gösterisi ile başladı. Ülker firmasının küçük bir imalathaneden nasıl bir dünya devleri arasına girdiğini izlediler.

Daha sonra el değmeden masamıza kadar ulaşan bisküvilerin aşamalarını gördüler. Öğrencilerin görüşleri şöyle idi:

Muharrem Çayan AYATA (3/B) : “ Benim için çok eğlenceli bir gezi oldu. Hayatımda bu kadar bisküviyi bir arada görmemiştim.”

Minanur MUCİ (3/B) : “ Çok mutlu oldum. Sıcak sıcak bisküvi yemek çok farklı bir duyguydu. “

Geziye katılan öğretmenler firmanın kendilerini çok iyi karşılamasından ve durmadan ikram yapmalarından çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Ülker firmasının gezi sorumlusu Fatmagül Katırcı gelen misafirlere uğurlarken hediye paketi takdim ederek uğurladı.

ulker.jpg

Kaynak:
Bu haber toplam 6276 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri