Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'da ulaşım durdu

01.05.2014 12:56
Polis, Boğaziçi Köprüsü çıkışında Beşiktaş'a giden yol ayrımını kapatınca köprü trafiği felç oldu.

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı nedeniyle yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı Taksim'e ve Taksim'e çıkan yollara kurulan barikatlar nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Büyükdere Caddesi girişine kurulan polis bariyerleri nedeniyle hastaneye ve iş yerlerine gitmek isteyen vatandaşlar ile polis arasında tartışma yaşandı. Polis ekiplerinin vatandaşlara izin vermemesi nedeniyle vatandaşlar alternatif yollara yönlendirildi. Bazı vatandaşlar ise ulaşım sıkıntısı nedeniyle yürümeyi tercih etti.

KÖPRÜ OTOPARKA DÖNDÜ

1 Mayıs güvenlik önlemleri gerekçesiyle Boğaziçi Köprüsü'nün Beşiktaş bağlantı yolu kapatılınca sürücüler perişan oldu. İstanbul 1 Mayıs'a yine sıkıntılı başladı. Hem yayalar hem de sürücüler ultra güvenlik önlemlerinden fazlasıyla etkilendi.

KÖPRÜ ÜSTÜNDE KALDILAR

Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek isteyen sürücüler, çok uzun bir süre köprü üstünde kaldı. Köprünün Beşiktaş'a bağlanan yolunu polis kapatınca, sürücüler tepki gösterdi. Beşiktaş yoluna giremeyen sürücüler alternatif yollara saparak iş yerlerine ulaşmaya çalıştı.

 

Kaynak:
Bu haber toplam 3332 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri