Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbulluları 'Serinletecek' haber!

19.09.2011 12:06
İstanbullular serinleyecek. Sıcak hava yerini yağışlı havaya bırakacak. ÇArşamba ve Perşembe günü etkili olacak yağışın Cuma günü etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; Öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Sivas, Osmaniye,Adanave İskenderun çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Güney ve batı bölgelerde 1 ila 3 derece azalacak.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, güneydoğu kesimler ile Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esecek.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek.

EGE: Az bulutlu ve açık geçecek.

AKDENİZ: Az bulutlu, doğusu parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Adana, Osmaniye ve İskenderun çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İÇ ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğusu parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonraSivasçevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

BATI KARADENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla kıyıları parçalı bulutlu geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz bölge geneli aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren bölgenin kuzeyi (Erzincan, Erzurum, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Tunceli) aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu geçecek.
 

Bu haber toplam 1686 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri