Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Başbakan Erdoğan'ın hatırlattığı o haber!

04.03.2014 14:56
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Adıyaman'da, 2 Nisan 2011 tarihinde bugünlerde paralelcilerin gazetesi konumuna gelen Hürriyet'te yayınlanan, Kılıçdaroğlu'nun 'cemaat' açıklamasını hatırlattı.

İşte o haber:

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen’e 2 mesaj verdi. CHP Mersin Milletvekili İsa Gök’ün, TBMM kürsüsünde Gülen’in adını vererek eleştiri yapmasını, “Parlamentoda, somut veri ve bilgi yoksa, siyasi olmayan kişiler hedef alınarak eleştiri yapılmasını çok doğru bulmuyorum” diye eleştirirken, Gülen cemaatinin belli çevrelerce eleştirildiğini de anımsatıp, cemaate saydamlık çağrısı yaptı.

Çalışmalarını paylaşsınlar

Parlamentoda belli kişiler, siyasi olmayan kişiler hedef alınarak eleştiri yapılmasını çok doğru bulmuyorum. Somut olarak elinizde bir veri, bilgi yoksa kişileri parlamento kürsüsünde dillendirilmesini doğru bulmuyorum. Bu konu değişik çevrelerde tartışılıyor. Belki mümkün olsa o çevreden insanlar (Gülen cemaati) kendi çalışmalarını daha saydam bir şekilde kamuoyu ile paylaşsalar. Belki böylece o tür tartışmaların üstesinden gelinmiş olur.

Bu haber toplam 1184 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri