Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte CHP'li İnce'nin reddettiği tacizin belgesi

23.11.2012 16:13
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce Türkiye gündeminden bir türlü düşmüyor. Dün İnce'yle ilgili bir belge yayımlayan Zaman gazetesinden sonra bugün de Yeni Akit gazetesi İnce'yi yalanlayan bir belgeyi okuyucularıyla paylaştı.
CHP Grup Başkanvekiii Muharrem İnce'nin Fatma B. adlı CHP'li kadını taciz ettiğine ilişkin belgelere Akit ulaştı.

İnce'nin kendisini taciz ettiğini belirterek şikayette bulunan CHP'li Fatma B., kendi el yazısıyla Cumhuriyet Başsavcılığına sunduğu dilekçede "Telefonla Muharrem İnce'nin tacizlerine maruz kalıyorum, bu durum ruh sağlığımı bozuyor" diyor.

İnce'nin yaklaşık 2 yıl boyunca peşini bırakmadığını belirten Fatma B., Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na CHP'li İnce hakkında verdiği şikayet dilekçesinde şunları yazıyor:

"Kızımın okulu amacıyla gittiğim TBMM'de tanıştığım milletvekili Muharrem İnce, 2009 yılı Kasım ayından itibaren sürekli olarak tarafıma ağır hakaret içeren mesajlar ve telefonla tacizlere maruz kalmaktayım. Bu durum ruh sağlığımı bozuyor. Cep telefonumdaki Muharrem İnce'nin telefonundan gelen mesajlar bu şahsın siyasi nüfuzuyla silinmiştir. Ancak operatörden mesaj dökümlerim istenildiğinde şikayetimdeki haklılığım ortaya çıkacaktır."

İŞTE O ŞİKAYET DİLEKÇESİZAMAN GAZETESİ DE BU BELGELERİ YAYIMLAMIŞTI

Zaman Gazetesi dünkü sayısında Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile İnce'nin taciz ettiği iddia edilen Fatma B. arasındaki bir taahhütname imzaladığını duyurmuştu.
 
Bu haber toplam 5262 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri