Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Erdoğan'ın AKredite gazetecileri

04.01.2014 14:41
Başbakan Erdoğan'ın Dolmabahçe'deki çalışma ofisinde yaptığı toplantıya hangi gazetecilerin katıldığı en çok merak edilen konuların başında geliyordu. O liste toplantının başlamasıyla belli oldu. İşte toplantıya katılan gazeteciler...
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, son günlerdeki gelişmelerle ilgili olarak gazeteci ve yazarlarla bir araya geldi. Dün yapılacağı açıklanan toplantıya katılacak gazeteci ve yazarlara günler öncesinden haber verildiği belirtilirken, seçilen gazeteciler, sosyal medyada tartışma konusu oldu.
 
İŞTE ERDOĞAN'IN ÇAĞIRDIĞI GAZETECİLER
 
Toplantıya katılmak için aralarında Akşam gazetesi yazarı Turgay Güler, Star gazetesi yazarları Ahmet Kekeç, Yusuf Ziya Cömert, Osman Can, Hakan Albayrak ve Ahmet Taşgetiren, Hürriyet gazetesi yazarı Akif Beki, Sabah gazetesi yazarları Sevilay Yükselir, Mahmut Övür ve Mehmet Barlas, Milliyet gazetesi yazarı Fikret Bila, Yeni Şafak gazetesi yazarları Abdülkadir Selvi, Ali Bayramoğlu ve Salih Tuna, Radikal gazetesi yazarı Avni Özgürel, Bugün gazetesi yazarı Gülay Göktürk, Zaman gazetesi yazarları Ali Bulaç ve Etyen Mahçupyan, Türkiye gazetesi yazarı Nuh Albayrak, Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın da aralarında bulunduğu gazeteci ve yazarlar, Dolmabahçe Ofis'e geldi.
 
BAKANLALAR DA KATILDI
 
Toplantıya, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Beşir Atalay ve Ali Babacan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Erdoğan'ın Siyasi Başdanışmanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan, eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım katılıyor.


ROTAHABER

Bu haber toplam 1724 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri