Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Fener'i UEFA'ya Şikayet Eden Adam?

27.08.2011 14:37
"Evet, F.Bahçe'yi ben şikayet ettim. UEFA'ya 12 sayfalık rapor gönderdim.'' İşte bu cümlenin sahibi

Bochum Savcılığı tarafından yürütülen şike soruşturması sırasında sıkça konuşulan iddialar ortaya atan araştırmacı yazar Talip Doğan Karlıbel, bu kez farklı bir olayla gündeme geldi.

Karlıbel Ahmet Çakar önceki gün twitter'dan yazdığı şike soruşturması ile ilgili iddiaları doğruladı: "Evet, F.Bahçe'yi ben şikayet ettim. UEFA'ya 12 sayfalık rapor gönderdim.''


Spor yorumcusu Ahmet Çakar önceki gün twitter'dan "F.Bahçe'yi, UEFA'ya şikayet eden Talip Doğan Karlıbel ve 25 arkadaşı" diye yazdı.

Kamuoyunun merak ettiği isin Habertürk gazetesine konuştu: "Evet, F.Bahçe'yi ben şikayet ettim. UEFA'ya 12 sayfalık rapor gönderdim. Arkadaşlarımızla organize olduk. 200 ayrı maille aynı raporlar ulaştı. Raporlarda TFF'nin 'üç maymun'u oynadığı, bu kararı verebilecek durumda olmadığı, savcı ve polisin iş yapamaz hale getirilmeye çalışıldığı, F.Bahçe ile ilgili şike faaliyetleri iddiaları ve F.Bahçeli yöneticilerin suç örgütleriyle ilişkileri gibi ayrıntılı bilgiler verdim."

Karlıbel, bu raporların UEFA'nın Türkiye'ye gelişinde katkısı olduğunu savunarak "Bana teşekkür yazısı göndereceklerini söylediler" dedi. 

Bu haber toplam 2216 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri