Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte FETÖ’nün gizli toplantılarını yaptığı bina... Casusluk tesisi gibi!

28.08.2016 14:12
FETÖ’nün Altunizade’deki FEM binası, eğitim kurumundan çok, gizli geçitleri ve şifreli asansörleriyle casusluk tesisini andırıyor... Gülen’in her türlü lükse sahip gizli odası, yıllarca ihanet planlarının yapıldığı toplantılara sahne olmuş

Fethullahçı Terör Örgütü’nün İstanbul’da gizli toplantılarını gerçekleştirdiği o bina görüntülendi.

DİŞ FIRÇASI BİLE SAKLANMIŞ

Banyosunda özel saunası bile olan dairede Gülen'in hiçbir eşyasına dokunulmamış. Bir gün yeniden döneceği umut edilerek diş fırçası bile muhafaza edilmiş. 30 yıl boyunca Gülen'in yanında olan, eski sağ kolu Nurettin Veren'in her fırsatta dile getirdiği Altunizade'deki FEM Dershanesi'nde gerçekleştirilen gizli toplantılar bu odada yapılıyordu. Bu odanın bir özelliği de örgüt hiyerarşisinde yalnızca en üst noktadakilerin girebildiği makam odası olması...

 

 

Odaya özel çiple çalışan bir asansörlerle çıkılıyor. Asansörün biri sadece Gülen'in kullanımı için ayrılmış. Misafirler için yapılan asansöre ise gizli geçitlerden ulaşılıyor. Bodrum katındaki marangozhanedeki bir kapı direkt olarak Gülen'in odasına çıkan asansöre açılıyor.

EN ÜSTTEKİLERİN ODASI

Gülen eski sağ kolu Nurettin Veren'in dile getirdiği, Altunizade'deki Fem Dersahanesi'nde gerçekleştirilen gizli toplantıların yapıldığı bu odanın bir özelliği de örgüt hiyerarşisinde yalnızca en üst noktadakilerin girebildiği makam odası olması.

 

 

ÇİPLİ ASANSÖRLE ÇIKILIYOR

Odaya özel çiple çalışan bir asansörlerle çıkılıyor. Asansörün birini sadece Gülen kullanıyor. Misafirler için yapılan asansöre ise gizli geçitlerden ulaşılıyor. Bodrum katındaki marangozhanedeki bir kapı direk Gülen'in odasına çıkan asansöre açılıyor.

 

 
Bu haber toplam 1000 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri