Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yangın ihbarı molotoflu saldırı oldu

31.12.2011 19:30
Küçükçekmece, Kanaya Mahallesi'nde ikamet yangını ihbarı alan itfaiye ekipleri, terör örgütü yandaşlarının taşlı ve molotoflu saldırısına uğradı. Kaçmaya çalışan itfaiye aracı park halindeki bir otobüse arkadan çarptı. Olayda iki itfaiye eri yaralandı.

Olay saat 14.00 sıralarında Kanarya Mahallesi Şahin Caddesi'nde meydana geldi. İkamet yangını için ihbar alan itfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine ulaştı. Gittikleri adreste yangınla karşılaşmayan itfaiye ekipleri terör örgütü PKK sempatizanlarının taşlı ve molotoflu saldırısına uğradı. Bir anda camları kırılan ve alevler içinde kalan itfaiye ekipleri uzaklaşmaya çalışırken, park halindeki bir otobüse arkadan çarptı. İki itfaiye erinin yaralandığı olayda, çok sayıda çevik kuvvet ekibi, panzer ve akrepler eşliğinde bölgeye intikal etti.

Olayın meydana geldiği caddede çok sayıda taş ve yanan lastikler bulunduğu görüldü. 

 

 

Bu haber toplam 3100 defa okunmuştur
Terör yandaşları bir gün hakettiği şekilde ceza çekecektir
Erdinç
Yazıklar olsun bu terör sempatizanlarına, ya siz kimi savunuyorsunuz,askere kurşun sıkan , kardeşimizin kanını akıtan vatansız fareleri mi istiyorsunuz. Bu zulüm niye, devlet ne istediniz de vermedi, metropolde yaşıyorsunuz bir de!!! Ya siz varya siz, insanlıktan zerre nasip almamış lağım farelerisiniz. İtfaiyeciden ne istiyorsunuz, onlar insan ayrımı yapmadan 24 saat istasyonda nöbet tutuyor, niye acaba? Size birşey olursa canınızı kurtarsın diye, zarar görmeyesiniz diye... Ama sizde nerde insanlık!
31 Aralık 2011 Cumartesi 19:44
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri