Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İTİRAFÇI PKK'LIDAN SEKS İTİRAFLARI

11.10.2012 13:02
Terör örgütünden kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan bayan teröristen PKK'daki çarpık ilişkiler üzerine şok itiraflar...

Güvenlik güçlerine teslim olan bayan PKK'lı, terör örgütü içindeki çarpık ilişkileri gözler önüne serdi. Van’da teslim olduktan sonra konulduğu cezaevinde terör örgütü hakkında tüm bildiklerini anlatmak istediğini belirten T.T. şaşırtıcı bilgiler verdi.

İşte Ajans Habertürk muhabiri Neşet Dikkaya'nın PKK'lıların çarpık ilişkilerini deşifre ettiği haberi;

PKK'LI TERÖRİSTLERİN GAY VE LEZBİYEN İLİŞKİLERİ

Geliya Zap’ta örgüt üyeleri Zağros, Reber ve Şoreş kod adlı 3 erkek İran asıllı Ruken isimli kadınla aynı anda ilişkiye girmişti. Kadın, grup seks sonucu hamile kalmıştı.

Çarçela’da Devrim kod adlı erkek örgüt üyesi, 2 İranlı erkek üye ile ilişkiye girmişti. Bahoz Erdal’ın yakın koruması Reber, Mervan’la zorla ilişkiye girmek istedi, çocuk tepki verince olay duyuldu, Reber örgüt cezaevine gönderildi.

24-25 yaşlarında bayan örgüt mensubu tüm bölükle, bayan bayana ilişkiye girmiş, sonra olay duyulunca bayan örgüt mensubu ceza almamak için örgütten kaçarak K.Irak’a yerleşmişti. Geliya Zap’ta 2009’da Tekoşin ve Ezda kod adlı bayanlar ilişkiye girdiler. Ancak örgüt bu olayın üzerini kapattı.

haberin devamı için tıklayın 

Bu haber toplam 13516 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri