Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadın Gazeteciler 8 Mart’ta Beykoz’da Buluştu

09.03.2015 15:37
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde medya sektörüne emek veren kadın gazeteciler Beykoz Belediyesi’nin kahvaltı programında bir araya geldi.

Ulusal medya ve ilçe medyasında çeşitli kademelerde görev yapan kadın gazetecilerin bir araya geldiği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü buluşmasında kadınların topluma kattığı değer ve güzelliklerle iyi dilek temennileri bir kez daha dile getirildi.

Beykoz Belediyesi Beytaş Sosyal Tesisleri’nde verilen kahvaltıya Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ev sahipliği yaptı. 

Kaşıtoğlu: “Kadınlara Pozitif Ayrımcılığı Destekliyoruz”

Tüm Kadınlar’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Yardımcısı Kaşıtoğlu kadın ve erkeğin hayatın her alanında birbirinin tamamlayıcısı olduğuna değinerek: “Kadınlarımız yaradılış itibariyle toplumu şekillendirme konusunda özel meziyetlerle donatılmışlar. Anne olmak gibi eşsiz bir görevleri var. Erkekler bu görevi layıkıyla yerine getiremezler. Kadınlarımıza bazı alanlarda pozitif ayrımcılığı belediye olarak da destekliyor ve uyguluyoruz.  Toplumda bir arada yaşama kültürünü geliştirirsek erkek ve kadının daha mutlu olduğu bir toplum ortaya çıkar. Bu vesileyle hayatımıza değer ve güzellik katan tüm kadınlarımızı kutluyor, daha mutlu ve güzel günler temenni ediyorum.” dedi.

Kadın gazetecilerin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve kadın olmaya dair duygu, düşünce ve iyi dilek temennilerini dile getirdiği toplantı katılımcılara çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu. 

beyyyyy.jpg

Bu haber toplam 2324 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri