Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadir Topbaş Aday Olacak mı?

17.10.2013 11:21
Elif Çakır'un sunduğu Söz Bitmeden programına katılan Kadir Topbaş ve eşi Özleyiş Topbaş aile hayatları ve siyaset konularında merak edilenleri yanıtladı.

Yoğun iş ve aile temposuyla gündeme gelen Kadir Topbaş, Elif Çakır'ın 'Hiç yorulmuyor musunuz?' sorusuna şu şekilde cevap verdi:

'Çok zorlandığım zamanlar oldu. Yılda 34-35 dersten sınava girdiğimi hatırlıyorum. Çok ciddi bir tempoydu. Bazen yanlış yaptım mı diye düşündüğüm oldu. O tempo hala devam ediyor, artık alışkanlık oldu. Tabiki sıkıntı hissediyorsunuz, zorlanıyorsunuz ama ben hayatımda asla 'yoruldum' kelimesini kullanmadım. Yorulmak bende hiç yoktur. Sokağa çıkma yasağı olsa bile evin altını üstüne getiririm, kütüphaneyi indiririm böyle bir yapım var. Beyninizi ne kadar çalıştırırsanız o kadar gelişiyor.' ifadelerini kullandı.


'İstanbul'daki değişim herkes tarafından takdir ediliyor'

Elif Çakır'ın 'İstanbul için aday mısınız?' sorusu üzerine Topbaş: ' Çok soruldu. Hemen şunu söyleyeyim sayın başbakanımızın 1994'te başlattığı İstanbul'daki bir yerel üretim anlayışı var, bu Türkiye'de model oldu. Bu başarının devamını sağlamaya çalışıyoruz. O vizyonun bir parçasıyız öyle söyleyebilirim. Şu anda İstanbul'a 9,5 yıldır yaptığımız yatırımlar, İstanbul'daki değişim, dönüşüm herkes tarafından takdir ediliyor, birileri takdir etmese bile. Burada tabiki bütün partiler en iyi adaylarını ortaya koymaya çalışırlar, değerlendirme yapılır.' ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 2774 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri