Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kadir Topbaş'ın damadı TUSKON toplantısında

19.08.2016 12:54
Dün gözaltına alınan Ömer Faruk Kavurmacı için kayın babası Kadir Topbaş 17 Aralık'tan sonra FETÖ'yü bırakmıştı dedi.

Dün FETÖ'ye para sağlayan şirketlere operasyon yapıldı. Bu kapsamda aralarında Kadir Topbaş'ın damadı olan Aydınlı Holding'in patronu Ömer Faruk Kavurmacı ve Faruk Güllüoğlu gibi 60 isim gözaltına alındı, 187 kişinin mal varlığına el konuldu ve Boydak Holding'e kayyum atandı.

KADİR TOPBAŞ: DAMADIM 17 ARALIK'TA BIRAKMIŞTI

Damadının gözaltına alınmasının ardından bir açıklama yapan Kadir Topbaş ise Kavurmacı'nın FETÖ ile bir ilgisinin bulunmadığını bildiğini söyledi ve "17 Aralık'tan sonra alakalarını kesmişti, suçu varsa cezasını çekmeli" dedi.

ENSONHABER OKURU UYARDI

Topbaş'ın açıklamalarının yer aldığı habere gelen Ensonhaber okur yorumu, Ömer Faruk Kavurmacı'yla ilgili şüpheleri daha da artırdı.

Kadir Topbaş'ın damadı TUSKON toplantısında

TOPBAŞ'IN DAMADI 17 ARALIK'TAN SONRA FETÖ'YÜ DESTEKLEDİ

Çünkü okur, Kadir Topbaş'ın "17 Aralık'tan sonra bıraktı" açıklamalarının tam tersine, Kavurmacı'nın 17 Aralık'tan sonra, yani 1 Mart 2014'teki TUSKON Genel Kurulu toplantısına katıldığı konusunda uyarıyordu.

Kadir Topbaş'ın damadı TUSKON toplantısında

TUSKON BAŞKANI "İNİNİZE GİRECEĞİZ" DERKEN ONU ALKIŞLIYORDU

Gerçekten de TUSKON'un 1 Mart 2014 tarihli toplantısında, Başkan Rızanur Meral Erdoğan'a açıktan meydan okuyur ve "Kimin inine girildiğini göreceksin" diyordu. O konuşmayı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'yla birlikte, Boydak'ın patronu da çılgınlar gibi alkışlıyordu.

Kadir Topbaş'ın damadı TUSKON toplantısında

Bu haber toplam 1260 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri