Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müftüler Kahramankazan'da buluştu

22.05.2017 04:53
Ankara İl Müftülüğü'nce düzenlenen ilçe müftüler toplantısı, başkentte görev yapan müftüleri Kahramankazan'da buluşturdu. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "Değerli müftülerimizi ilçemizde ağırlamaktan ve bu anlamlı toplantıya ev sahipliği yap

Ankara İl Müftlüğü tarafından düzenlenen ilçe müftüler toplantısı Kahramankazan Belediyesi Kumpınar Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirildi. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Ankara İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu ile başkentte görev yapan 25 ilçe müftüsü katıldı.

 

Ev sahibi Kahramankazan

 

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, başkentte görev yapan müftüleri ilçelerinde ağırlamaktan gurur duyduğunu söyledi. Ertürk, "Siz değerli müftülerimizi ilçemizde ağırlamaktan ve bu anlamlı toplantıya Kahramankazan’ımızın ev sahipliği yapmasından dolayı oldukça mutlu ve gururluyum. Toplantınızın hayırlara vesile olmasını temenni eder ve görevlerinizde başarılar dilerim" dedi. Ertürk, Ankara Müftüsü Sönmezoğlu'na toplantının anısına el işçiliğiyle yapılan bakır bir kahve fincanı takımı hediye etti.

Bu haber toplam 1242 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri