Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kamer Genç'in bu gafları yenilir yutulur gibi değil!

19.05.2012 15:17
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, CHP'nin parti toplantısında yine ipin ucunu kaçırdı.

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç 'ten büyük gaf! CHP'li kadınlara, bundan sonra çıplak gezemezsiniz diyerek korkutan Genç, başörtülü 3 kız için "inançlarımızdan dolayı kapanıyoruz" sözlerine ise bakın nasıl tepki gösterdi!

CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ile birlikte giden Kamer Genç, Çorum'da Kültür Sitesi VIP 2 Salonu’nda partilileri ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan Kamer Genç , Türkiye’nin işgal altında olduğunu öne sürdü.

Atatürk’ün, bu topraklarda yaşayan onurlu insanlarla birlikte yurdu düşmandan kurtarıp laik cumhuriyet rejimi getirdiğini belirten Kamer Genç , "Bugün hain, gerici, alçak insanlar, Atatürk’ün kurduğu rejimi yıkmak için çabalıyorlar. Demokrasi lafları ile bizi kandırıyorlar. 10 yıldır iktidarda olanlar, laik cumhuriyeti yıkma çabalarında önemli mesafe aldılar" diye konuştu.

ARTIK ÇIPLAK GEZEMEZSİNİZ GAFI

Toplantı sırasında herkesi kahkahaya boğan bir gaf yapan Kamer Genç , "Salonumuzda saygıdeğer hanımefendiler var. Sizin geleceğiniz çok karanlık. Artık siz böyle çıplak gezemezsiniz" dedi. Genç daha sonra özür dileyerek "Yani böyle başı açık gezemezsiniz. Bunların size biçtiği kıyafet kara çarşaf. Özür dilerim. Ağzımdan çıktı. Tabi ki çıplak değilsiniz. Normal kıyafetiniz var. Ben başı açık demek istedim" diyerek düzeltme yaptı.

KAMER GENÇ'TEN İNCİLER!

Meclis’te otururken Almanya’da okuyan Afganistan ’dan başörtülü 3 kız geldiğini belirten Kamer Genç, "Kızlara, ’Yav kızlar, hiç size yakışıyor mu bu kıyafet?’ dedim. ’Siz güzel kızlarsınız, yüzünüz güzel, gözleriniz güzel, dudaklarınız güzel. Şimdi bu yüzünüzü, gözünüzü, dudaklarınızı kapatalım, saçlarınızı açalım. Saç bende de var, senin saçın benim dikkatimi çekmez ki ’dedim. ‘İnancımız’ dediler. Böyle bir inanç yok ki" dedi.


 

Bu haber toplam 3274 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri