Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kamer Genç'in 'utandıran' skandalları

27.11.2013 14:02
En son Emine Erdoğan'a çirkince saldıran Genç'in bu yaptıkları ilk değildi.

Kamer Genç’i hafızalara kazıyan olay “Çiçek sulama”yla başladı. Genç bir kadınla oğlunun evinde geceyi geçirdiği söylentilerine Genç “Oğlumun evine çiçek sulamaya gitmiştim” diyerek cevap verdi.

İNTİHAR EDECEĞİM

Cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi durumunda aday olacaktır ve çok iddialıdır: Söz veriyorum size, halk beni seçmezse intihar edeceğim. Söz veriyorum burada intihar edeceğim. Ama halk beni seçerse siz intihar etmiş olacaksınız.

HAYSİYET MİSİNİZ AFEDERSİNİZ

Kendisini yanlış anlayan bir milletvekilini azarlarken seçtiği kelimeler bile hakaret içerir: Don demedim kardeşim, bor dedim. Haysiyetsiz misiniz afedersiniz?

FATMA ŞAHİN'E HAKARET ETTİ

Kamer Genç Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'e yönelik olarak “Atatürk olmasa acaba hangi tarikat mensubunun kim bilir kaçıncı eşi olurdunuz” demiş ve büyük tepki almıştı. Gelen tepkileri susturmak için tekrardan kürsüde açıklama yaptığı sırada, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, sinkaflı çok ağır bir küfür savurarak, “O..... ç....! P.. k...! Satılık köpek! Şerefsiz! Senin a... s....” diye bağırmıştı. Buna karşılık olarak da Kamer Genç kürsüdeki su bardağını fırlattı.

SON SALDIRI DÜN AKŞAM

Son olarak Kamer Genç Japonya Milli Günü resepsiyonunda Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın konuşma yapmasına tepki gösterdi. Bu tepkiden sonra Enerji Bakanı Taner Yıldız’la bir gerginlik yaşayan Genç’e sosyal medyadan da tepki yağdı. Bakan ve AK Partilivekillerin yanı sıra ünlüler ve vatandaşlar da “CHP Kamer Genç’e haddini bildirsin” yorumları yaptı.

ensonhaber

Bu haber toplam 1386 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri