Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cübbeli Ahmet kabul etmedi...

20.12.2011 13:15
Cübbeli Ahmet Hoca'nın avukatları, kendisine ait olduğu iddia edilen fuhuş içerikli CD’lerin incelenmemesini talep etti...

Karagümrük çetesine yönelik soruşturmada tutunlanan, kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün avukatlarının, Ünlü’ye ait olduğu iddia edilen fuhuş içerikli CD’lerin incelenmemesini talep ettikleri öğrenildi.

SEZEK ÇARK ETTİ

Yurtdışından fuhuş amaçlı kadın getirmek ve Ünlü’ye fuhuş amaçlı kadıntemin etmek iddiasıyla tutuklu yargılanan Ünlü’nün yakın adamı Barış Sezek, ifadesinde Fas’tan gelen hayat kadınlarının kendisi ve Mustafa İ. için getirttiklerini iddia etti. Kadınların uçak biletlerinin parasını da Mustafa İ’nin ödediğini ileri süren Sezek’in bu ifadesi ile Cübbeli’yi korumaya çalıştığı belirtiliyor. Teknik takibe takılan konuşmalarda Ünlü’nün, Sezek’e Fas’tan getirilen kadınları sorduğu görülüyor. “Tehdit, şantaj ve fuhuşa aracılık” suçlamalarıyla tutuklanan Ünlü’nün bu telefon görüşmeleri hakkında susma hakkını kullandığı belirtildi.

Avukatların Ünlü’ye ait olduğu iddia edilen fuhuş içerikli CD’lerin Adli Tıp ve Kriminal tarafından incelenmesini istemediği iddia edildi. Avukatların bu tutumunun ardında CD’lerin gerçek olma olasılığının bulunduğu savunuluyor.
 ENSONHABER.COM

Bu haber toplam 5644 defa okunmuştur
sayın Dmr
hamza
S.a muta yı peygamber efendimizin(sav)söylemişsiniz.lakin iyi araştırırsanız muta nikahının 2. halife döneminde kaldırıldığını anlarsınız.bana sorduğunuz soruyu aynı şekilde size soruyorum.Allah(cc)helal kıldığını nasıl oluyorda haram sayıyorsunuz?size 4. halifeden bir söz takdim edeyim(eğer 2.halife muta nikahını yasaklamasaydı şerefsizlerden başka kimse zina yapmazdı)taassuplarınızı bir kenara koyup bu konuyu daha detaylı araştırırsanız sevinirim.yazdığım yazıyı okuma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim.selam ve dua ile...
20 Aralık 2011 Salı 17:19
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
BU GİBİ DURUMLARDA
KORHAN
eN İYİsi hiç konuşmamak. bekleyip görmek .
20 Aralık 2011 Salı 17:14
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Dmr
Mhmt
Mute Nikahı caiz diyen arkadaş Peygamber Efendimiz'in (sav) bunu yasakladığını sünnet anlayışında böyle bir seyin olmadığını bilmiyor mu acaba yoksa kasıt mı var? Allah'ın haram kıldığına nasıl helal diyebiliyorsunuz?
20 Aralık 2011 Salı 16:20
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
halis can
hamza
s.a bu canına yandığım cübbelisinden hep mis kokuları geliyor ya.pis kokuyuda hemen alırsınız.
20 Aralık 2011 Salı 16:18
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
haberin kaynağını yazın
HALİS CAN
arkadaşlar muallak haberleri buraya taşımayın bana bu haberde pis koku geldi
20 Aralık 2011 Salı 12:58
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri