Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İsrail sokaklarında katil Erdoğan pankartları

25.09.2011 00:51
İsrail, Erdoğan için karalama kampanlarına tam gaz devam ediyor.

Son günlerde tırmanan Türkiye-İsrail ilişkilerinde, İsrail hükümeti Tel Aviv sokaklarına astığı pankartlarla Türkiye ve Erdoğan düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

ERDOĞAN: İSRAİL HALKIYLA BİR SORUNUMUZ YOK
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD gezisinde İsrailli gazetecilere: "Bizim İsrail halkıyla bir sorunumuz yok. Tek sorun İsrail hükümetinin tavrı" şeklindeki sözlerine rağmen Erdoğan'ı İsrail halkına düşman göstermek isteyen İsrail hükümeti kampanyalarında sınır tanımıyor.

"MÜSLÜMAN LİDERLER BİNLERCE KİŞİYİ ÖLDÜRÜYOR"
İsrail'in başkenti Tel Aviv'e asılan dev pankartlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan ifadeler yazıldı. Erdoğan'ın resminin yanına yazılan mesajda "Müslüman liderler ve gruplar kendi vatandaşı olan binlerce kişiyi öldürüyor." denildi.

BİNLERCE MASUM İNSANIN KATİLİ
"İsrail vatandaşlarını koruma hakkına sahiptir!" başlığının yer aldığı panlartta Başbakan Erdoğan için, "binlerce masum insanın katili" anlamına gelen ifade ile "Ahmedinejad, Essad ve Gazze'deki teröristlerin arkadaşı" denildi.

Pankarttaki başka bir mesajda ise Erdoğan'a "Mavi Marmara'yı neden Suriye'ye gönder miyorsun?" sorusu yönetliyor.


 

Bu haber toplam 6006 defa okunmuştur
Dünya biliyor
yedidağınaslanı
Çocuk katili kim kan içici kim. Boşverin dünyayı GAZZE YE Şatilla kampının topraklarına sorun o topraklar cevap versin size.
25 Eylül 2011 Pazar 13:56
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri