Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kayıp kişinin cesedi bulundu

20.03.2011 10:40
Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı Altınyaka köyünde üç gündür kayıp olan Ali Ö'nün, ormanlık alanda cesedine ulaşıldı. Ölen kişinin eşi ve oğulları şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.

Antalya'nın Kumluca İlçesine bağlı Atınkaya köyündeki jandarma karakoluna başvuran Halil Ö, su tesisatçılığı yapan kardeşi Ali Ö'den üç gündür haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini bildirdi. Kayıp başvurusu üzerine soruşturma başlatan jandarma ekipleri, Ali Ö'nün eşi D.Ö. (53) ile oğulları B.Ö. (23) ve U.Ö.'nun (22) ifadelerine başvurdu. Ali Ö'nün oğullarının çelişkili ifadeler vermesinden şüphelenen jandarma ekipleri, soruşturmayı derinleştirdi.

U.Ö'nün, cesedi kardeşi D.Ö. ile birlikte ormanlık alana bıraktıkları yönündeki itirafı üzerine yapılan araştırmada su tesisatçısı Ali Ö'nün cesedi bölgedeki alanda bulundu. Jandarma ekipleri, olayda kullanılan av tüfeğini de ormanlık alanda cesedin yaklaşık üç kilometre uzağında gizlenmiş olarak ele geçirdi.

Soruşturma kapsamında, cinayetle ilgili Ali Ö'nün eşi D.Ö, oğulları B.Ö. ve U.Ö. gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

 

 

Bu haber toplam 2376 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri