Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kayıp yılanın takipçi sayısı 35 bine ulaştı

30.03.2011 15:26
Amerika Birleşik Devletleri'nde, New York Bronx hayvanat bahçesinden Cuma günü kaçan yarım metrelik zehirli kobra yılanı adına açılan Twitter hesabının takipçi sayısı 35 bine ulaştı.

"Yılan" mesajlarda nerede olduğu, neler yaptığı ve nelerden hoşlandığıyla ilgili bilgiler veriyor. BronxZoosCobra adlı hesabın sahibi, bir mesajında "Empire State binasının üstü... Aşağıdaki insanlar küçük fareler gibi görünüyor. Lezzetli küçük fareler" diyor. BronxZoosCobra hesabının kime ait olduğu bilinmiyor. Bu hesaptan gönderilen mesajlarda, halkın yılan korkusunun üzerine gidiliyor. Bir mesajda, "Burası çok soğuk oldu. Sanırım artık harekete geçme zamanı. Bakın bir dairenin penceresi hafif aralık bırakılmış. Harika" deniyor.

Başka mesajlarda, "yılan" komedyen Tina Fey hayranı olduğunu, Donald Trump ile Wall Street'te çalışan kişilerden hoşlanmadığını belirtiyor. Bronx hayvanat bahçesi yetkilileri, Mısır yılanının insanlardan uzak bir yerde saklandığını sandıklarını belirtiyor ve hayvanı bulmalarının zor olacağını kabul ediyor. Hayvanat bahçesinin sürüngenler bölümü, süresiz kapatıldı.

Bu haber toplam 1904 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri