Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kayseri Avcı'yı mı bekliyor?

14.10.2012 16:28
Abdullah Avcı'nın istifa edeceği yönündeki iddialara bir yenisi daha eklendi. Şota'nın istifasının ardından Kayserispor'un yaklaşık 2 haftadır "sessiz" kalması beraberinde "Kayserispor Avcı'yı mı bekliyor?" iddialarını gündeme getirdi.
Sezona kötü bir başlangıç yapan ve ardından bir süre önce teknik direktör Şota Arvaledze'nin istifasıyla karşılaşan Kayserispor'un yeni teknik direktör konusunda yaklaşık iki haftadır sessiz kalması beraberinde gündeme sürpriz bir iddiayı getirdi...
Bugüne kadar Ertuğrul Sağlam, Tolunay Kafkas ve Şota Arvaladze gibi yeni jenerasyon teknik direktör tercihleri ile dikkat çeken Kayserispor'un gönlündeki aynı jenerasyonun bir başka gözde ismi olan A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı olduğu öğrenildi.
Grup maçlarındaki sürpriz Selçuk İnan kararından dolayı adeta futbol kamuoyunun hedef tahtası haline gelen Avcı'nın grupta oynana Hollanda ve Estonya maçlarından sonra yakın çevresine dert yandığı ve istifa sinyali verdiği ve bu sürpriz gelişmeden haberdar olan Kayserispor'un da bu nedenle bekleyişe geçtiği öğrenildi.
 
Sarı-kırmızılı ekibin iki haftadır teknik direktörsüz kalmasına rağmen adeta "sessiz" kalması "Kayserispor Abdullah Avcı'yı mı bekliyor?" iddialarını güçlendirmiş oldu. Avcı'nın Macaristan maçı sonrası sonuç ne olursa olsun TFF yönetimine istifasını sunacağı öğrenilirken, Kayserispor'un da milli maç sonrası Avcı'ya resmi teklifte bulunacağı belirtildi.

KAYNAK: Sporx 
Bu haber toplam 2770 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri