Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KCK "Adamlarını" Hemen SATTI

08.10.2011 12:28
Bölge halkını "herşey bizden sorulur" diye tehdit eden kandıran KCK'nın foyasını ortaya çıktı. Çocuğu tutuklanan babaya KCK'den şok yanıt: Çocuklarınız akıllı olsunlar da yakalanmasınlar...

Şırnak'ta 20 Eylül'de yapılan, aralarında Şırnak Belediye Başkanı Ramazan Uysal'ın da bulunduğu bir çok teröristin tutuklandığı KCK operasyonu sonrası adli dosyaya giren ilginç telefon görüşmeleri ortaya çıktı.

O görüşmelere göre; Operasyonda gözaltına alınarak tutuklanan Silopi Belediye Başkanı Emin Toğurlu'nu, daha önce oğlu ve kızı KCK operasyonlarında gözaltına alınan S.A.İ. arayarak sitemde bulundu. Emin Toğurlu'nun acılı Babayı tersleyerek telefonu yüzüne kapadığı telefon kayıtları arasında geçiyor

Çocuklarının KCK operasyonunda gözaltına alınarak tutuklanmasıyla yıkılan Silopili S.A.İ., Belediye Başkanı Emin Toğurlu'yu arayarak hesap sormak istedi. "Hani her şey sizden sorulurdu, hani bu çocuklara bir şey olmazdı" diyen S.A.İ.'ye, Emin Toğurlu "Çocuklarınız akıllı olsunlar da yakalanmasınlar" diyerek cevap verdi. 

Bu görüşme sonrasında S.A.İ.’nin belediye görevlileri yatıştırmaya çalıştığı, S.A.İ. belediye önünde bağırmaya devam edince belediye görevlileri tarafından tartaklandığı da Emin Toğurlu’nun başka bir telefon konuşmasında geçiyor. Toğurlu’nun belediye çalışanların cevabı ise “Aferin” olmuş.
 

Bu haber toplam 1574 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri