Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KCK Avukatlığı Yapanların Misyonu?

05.11.2011 09:35
KCK operasyonlarını değerlendirdi; "Yıllardır eleştirdiğimiz AKP'yi kutluyoruz" dedi; Tutuklamalara tepki gösteren isimleri vererek bu kişilerin misyonunu sorguladı...

Sabahattin Önkibar, 'KCK avukatlığı ve PKK’lı olma ayrıcalığı!' yazısında "Yıllar yılı hep eleştirdiğimiz AKP hükümetini KCK olayındaki tavrından ötürü kutluyoruz!" dedi.

Peki ne için:

Bakan Şahin'in Prof. Büşra Ersanlı'nın tutukluluğuna getirdiği açıklamada kullandığı "Türkiye nasıl ayaklandırılır derslerini verdiği için tutuklandı.” cümlesini hatırlatan Önkibar, KCK operasyonlarını eleştirenlerin tepkilerini 'bayağılık ötesi' olarak nitelendirdi.

"KCK dediğin PKK ya da onun şehir yapılanması değil mi? Başında Murat Karayılan denen PKK’nın Kandil önderi yok mu? Hal bu iken utanmadan sıkılmadan KCK’yı nasıl ayrı bir yapı diye sunabiliyorsunuz?" sorularını yönelten Önkibar, operasyonları eleştiren isimleri "Hasan Cemal, Cengiz Çandar, Ali Bayramoğlu, Etyen Mahçupyan, Baskın Oran, Taner Akçan, Oral Çalışlar, Halil Berktay, Ersin Salman, Mithat Sancar, Ahmet İnsel" olarak sıraladı ve bu isimlerin tutumlarını "peşin bir hüküm ya da gizli bir görevin icrası" olarak nitelendirdi.

İşte Sabahattin Önkibar'ın yazısının ilgili bölümü:

KCK avukatlığı ve PKK’lı olma ayrıcalığı!

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in CNN Türk’te söylediği aynen şudur:

“Prof. Büşra Ersanlı, Türkiye nasıl ayaklandırılır derslerini verdiği için tutuklandı.”

Polisin yaptığı izleme ve dinleme bilgilerine vakıf olan Bakanın bu ifadeleri belli ki soyut bir iddiaya değil, somut delillere dayanıyor.

Hal bu iken malum güruhun koro halinde bu tutuklamaya vaveyla koparması bize göre bayağılık ötesidir çünkü ortada yargının verdiği bir hüküm vardır.

Yargı TSK mensupları için akıl almaz kararları verirken ellerini oğuşturanlar iş PKK’ya geldi mi yüzünü ekşitip protestolara kalkışıyor.

Önümde bir liste var ve burada yüzlerce ismin adı var!

Neymiş efendim KCK tutuklamalarını protesto ediyorlarmış!

KCK dediğin PKK ya da onun şehir yapılanması değil mi?

Başında Murat Karayılan denen PKK’nın Kandil önderi yok mu?

Hal bu iken utanmadan sıkılmadan KCK’yı nasıl ayrı bir yapı diye sunabiliyorsunuz?


Protesetocu isimlere bakıyorum tamamı bildik isimler:

Hasan Cemal, Cengiz Çandar, Ali Bayramoğlu, Etyen Mahçupyan, Baskın Oran, Taner Akçan, Oral Çalışlar, Halil Berktay, Ersin Salman, Mithat Sancar, Ahmet İnsel gibilerin neye hizmet ettikleri hepimizin malumu!

Evet bu hadise tartışmasız olarak turnusol kağıdı hüviyetindedir ve kendilerine liberal diyen güruhun gerçek misyonunu çıplak olarak ortaya koymaktadır.


KCK’yı PKK’dan ayrı sunma ya da gösterme gayretleri ancak ve sadece peşin bir hüküm ya da gizli bir görevin icrası olarak izah edilebilir.

Kadın, çocuk demeden kan akıtıp can yakan PKK’ya verilen bu açık destek Emperyalizmin PKK üzerinden neleri hedeflediğini yerli işbirlikçilerinin son çığırtkanlığı ile tescillenmiş oluyor.

Yıllar yılı hep eleştirdiğimiz AKP hükümetini KCK olayındaki tavrından ötürü kutluyoruz!

 
Bu haber toplam 1940 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri