Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

KCK: “Başörtülülerin Beyinleri Çalışmaz”

03.10.2012 14:04
Kimi liberal yazarların “son derece masum, silahsız sivil bir oluşum” gibi sunduğu BDP’nin Siyaset Akademileri’nde alternatif devlet yapılanması KCK’ya kadro yetiştirildiğinin ortaya çıkmasının ardından Habervaktim, buralarda İslam’a ve değerlerine hakare

Liberallerin “masum birer akademisyen” diyerek arka çıktıkları Büşra Ersanlı, Ragıp Zarakolu gibi isimlerin ders verdiği BDP'nin Siyaset Akademileri'nde bakın katılımcılara neler anlatılıyor:

Ses kaydında, PKK'nın şehir yapılanması için kadro yetiştirmek ve bu kişileri yurt içinde görevlendirmek amacıyla kurulduğu belirtilen BDP'nin Siyaset Akademisi'nde İslam Dini aşağılanıyor.

Mersin'de yapılan KCK operasyonunda yakalanan KCK sorumlusunun ders esnasında katılımcılara anlattıkları PKK/KCK'nın dine bakışını gözler önüne seriyor.

KCK Mersin sorumlusu olduğu anlaşılan kişi, başörtülü bayanları aşağılıyor ve "Beyinleri oksijen almaz ve çalışmaz" diyor.

İşte o cümleler:

“Kendi ahlaki ölçütlerimizi değiştirip dönüştürebiliriz değil mi? Yani şimdi Başörtüsü ahlaki bir ölçü mü? Toplumsal ahlak bakımından…O güzelim saçlarımızı kapatacağız. Beyin oksijen almayacak vesaire. Niye? Çünkü oksijen almadığında o beyin çalışmaz hale gelir.”

SES KAYDI İÇİN TIKLAYIN

Habervaktim.com ÖZEL
 

Bu haber toplam 3114 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri