Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kemal Kılıçdaroğlu'na saldıran Orhan Övet'in ilginç profili

08.04.2014 17:00
Meclis'te CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na saldıran Orhan Övet'in facebook profili hayli dikkat çekici. Ahmet Kaya ve Deniz Gezmiş de paylaşmış, Sedat Peker ve Çatlı da...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunan Orhan Övet herkesi şoke etti.

Saldırgan Orhan Övet, polis tarafından gözaltına alındı. Erzurum doğumlu olan ve Ankara'nın Altındağ İlçesi'nde oturduğu ve 1986 doğumlu olduğu belirtilen Orhan Övet, ilk olarak Kavaklıdere Polis Karakolu'na ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

DENİZ GEZMİŞ VE AHMET KAYA DA VAR, ÇATLI VE EL KAİDE DE...

'Vatan haini' diye bağırıp saldıran şahsın ifadesinde de "Gıcık oluyorum, politikalarını beğenmiyorum' dediği öğrenildi. Övet'in facebook'taki paylaşımları ise oldukça dikkat çekici. El Kaide militanlarının fotoğraflarını paylaşan Övet'in Deniz Gezmiş ve Ahmet Kaya ile ilgili de çok sayıda paylaşımda bulunduğu görülüyor. Ana sayfasında çok sayıda Muhsin Yazıcıoğlu fotoğrafı var. Erdoğan fotoğrafı da paylaşmış.

Övet'in facebook sayfasında Sedat Peker ve Abdullah Çatlı fotoğrafları ve sözleri de yer alıyor.

DÜN DENİZ GEZMİŞ FOTOĞRAFLARI PAYLAŞMIŞ

Övet'in dün Deniz Gezmiş ve sözleriyle ilgili yaklaşık 10 paylaşımda bulunduğu görüldü.SALDIRGAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Saldırı sonrası partililerin tepkisini çeken Orhan Övet muayene edildi. Olay sırasında saldırıyı gerçekleştiren Orhan Övet partililer tarafından tartaklandı.

Hemen gözaltına alınan ve muayene edilen Orhan Övet'in kafasında kan izleri olduğu görüldü.Orhan Övet daha sonra sorgulanmak üzere Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'ne götürüldü.

 

Bu haber toplam 3294 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri