Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kenan Işık hastaneye kaldırıldı

21.03.2014 22:32
Ünlü tiyatro ve televizyon sanatçısı Kenan Işık, düşme sonucu beyin kanaması geçirdi. Bilinci kapalı halde hastaneye kaldırılan Işık, ameliyata alındı. Ameliyatın 4 saat sürdüğü, sanatçının hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.
ATV'de fenomen olan 'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışma programını sunan 67 yaşındaki Kenan Işık, beyin kanaması geçirdi. Devlet Tiyatroları Yönetmeni ve İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, dün saat öğlen 14:00 sıralarında Balmumcu'daki bir spor salonunda fenalaşarak düştü.
Işık, spor sonrasında saunaya girdi. Saunadan sonra fenalaşan Işık'ın, dengesini kaybedince kafasını vurduğu öğrenildi. Yere düşen Işık'ı yardımıcı Nişantaşı Amerikan Hastanesi'ne götürdü. Kafasını yere vurduğu için beyin kanaması geçiren Işık, hemen ameliyata alındı. Yakınları ameliyat sırasında bir açıklama yapmazken, ilk açıklama Nişantaşı Amerikan Hastanesi'nde geldi. Bilinci kapalı hastaneye geldiğini açıklayan Nişantaşı Amerikan Hastanesi, "Kenan Işık, kafa travması geçirdiği ifade edilerek bilinci kapalı olarak ambulans ile 14:29’da hastanemiz acil servisine getirilmiştir. Yapılan değerlendirmelerde beyin kanaması saptanarak, acil koşullarda ameliyata alınmıştır" açıklamasında bulundu. Işık'ın hayati tehlikesi olup, olmadığıyla ilgili açıklama yapılmadı.
Bu haber toplam 1400 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri