Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"KENDİM ETTİM KENDİM BULDUM"

28.06.2011 15:35
BDP'den sonra CHP de kararı verdi. Meclise girecekler ama yemin etmeyecekler... Peki bundan sonra ne olacak. Neşet Ertaş'ın şarkısında olduğu gibi: Kendim ettim kendim buldum...

 

Başbakan Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminden beri Kral FM’den Gezegen Mehmet’i zaman zaman arayıp istek şarkı çaldırır.

CHP’nin BDP gibi Meclis’e girmemesi üzerine Başbakan Erdoğan Gezegen Mehmet’i arayıp, Kemal Kılıçdaroğlu için Neşet Ertaş’tan “Kendim Ettim Kendim Buldum” şarkısını istedi.

ADEM YAVUZ TWİTTER’A YAZDI

Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz, bunu twitter’dan yazdı. Ancak sonuna gülme işaretleri ekleyerek. Yani işin esprisini yaptı ama AK Parti’nin düşüncesinin de aynen böyle olduğu öğrenildi.

Eyüp Fatsa, “TBMM daha zor şartlarda toplantı, kendileri bilir” şeklinde CHP’ye yönelik ilk açıklamayı partisi adına yaptı.

Erdoğan da dün akşam, “Başka aday mı yoktu. Seçim öncesi bunun olabileceği çok söylendi, biz de söyledik” şeklinde değerlendirmede bulunmuştu.

HERKES BU TWİTT’İ KONUŞUYOR
Öte yandan Adem Yavuz’un twitt’i şuan Ankara’nın en esprili konusu. İnternetten de Neşet Ertaş’ın şarkısına yoğun ilgi başladı.

İşte o şarkı:

Bu haber toplam 2526 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri