Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu balda şeker bulana 1000 TL ödül

28.04.2012 08:30
Kenzek Bal içinde şeker ve glikoz bulan herkese 1000 TL ödül ve analiz masraflarını karşılamayı vaat ediyor.

Son zamanlarda özellikle İslami medyada makul fiyatlarla ballarını tanıtan Kenzek Bal, çeşitli ucuz bal satan firmaların sebep olduğu güvensizliğe rağmen müşterilerinin güvenini kaybetmedi.

Özellikle hastalık ve benzeri zaruri durumlar için tercih edilmesi tavsiye edilen Kenzek Bal aynı zamanda 10 gün sebepsiz iade hakkı tanıyor.

Kenzek Bal
, ürünü konusunda kendinden emin olduğunu ortaya koymak için, balında dışarıdan şeker veya glikoz karışımı olduğunu ispat edenlere 1000 TL ödül vaat ediyor. Hatta ödülün dışında analiz ücretini de ödemeyi taahhüt ediyor.

Kenzek Bal bu taahhüdünü yazılı, ıslak imzalı bir sözleşme olarak müşterisine göndermekten de kaçınmıyor.

Kenzek Bal firma yetkilisi Erdal Yıldırım, verdiği bilgide şunları söyledi:

“Bal, insan için şifadır. Bu şifaya zarar vermek bir insanlık suçudur. Biz firma olarak, az satalım, az kazanalım ama insanlara da hizmet etmiş olalım, kalpleri ve itimatları kazanalım istiyoruz. Arkasından para kazancı da kendiliğinden gelecektir. İnsanların bala olan güveni sarsıldı. Biz de ürünümüze güvendiğimiz için laboratuar analizleri ve memnuniyet garantisinin yanında böyle bir ödül de koyduk. Ancak Kenzek Bal'a olan rağbetin sebebi kesinlikle ödül taahhüdü değil, balın doğal ve zengin bir bal olmasıdır.” Kenzek Bal Iğdır'ın yüksek kırsallarından (Kenzek köyü ve civarı) elde edilen çok zengin bir baldır. Kenzek Bal tadıyla kokusuyla ve etkileriyle farklı olduğunu belli eden ender ballardan biridir. Kenzek Bal yetkilisi bu konuda Habervaktim'e şöyle açıklama yapıyor: "Kenzek Bal herhangi bir piyasa balı değildir. Müşterimiz diğer ballarla aynı olduğunu düşünüyorsa, balı yemiş olsa bile iade yapıp parasını geri isteyebilir."

HABERNAME.COM'A ÖZEL KAMPANYA!

Son olarak Kenzek Bal sadece bugün geçerli olmak üzere Habername.com okuyucularına özel, Kenzek Bal'ın yanında bir şişe 220 gramlık "Polenli Bal" hediye ediyor. Ayrıca okurlarımızdan 2 şişe alanlar bir şişe için 69 TL yerine 50 TL ödeyecekler. Bu fiyata kargo ücreti de dahildir.

HEMEN ARAYIN HABERNAME.COM KAMPANYASINDAN FAYDALANIN: Telefon : 0212 659 33 99

www.kenzekbal.com


 

Bu haber toplam 6058 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri