Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Sevgililer Günü Katliamı'nı izlemişler

06.03.2009 16:00
Etiler’de kesik başı çöp konteynerindeki gitar kutusunda bulunan Münevver Karabulut’un katil zanlısı olan sevgilisi Cem G. hâlâ kayıp.
İki sevgilinin bir kaç gün önce 'Sevgililer Günü Katliamı” adlı filmi izledikleri ve Münevver’in “Aşk filmi diye gittik. Korkunçtu” dediği öğrenildi.

İstanbul’da bir çöp konteynerinin içinde birbirinden ayrılmış bir baş ve bedenin bulunmasının ardından vahşi cinayetle ilgili iddialar ve gerçekler ardı ardına sıralandı.

Ve bu iddiaların en ilginci başı bedeninden kesilerek öldürülen Münevver Karabulut’un cinayet zanlısı olarak aranan Cem G’nin, genç kızı olaydan birkaç gün önce “Sevgililer Günü Katliamı” adlı filmi izlemeye götürmesi oldu.

Etiler’deki bir çöp koyteynerinde bulunan gitar kutusu ile siyah bir poşetten çıkan kesik baş ve bedenin üzerindeki sır perdesi aranıyor.

Cesedin 18 yaşındaki Münevver Karabulut’a ait olduğunun tespitinin ardından genç kızın sevgilisi Cem G. birinci dereceden cinayet zanlısı olarak aranmaya başladı.

Evde kan izlerine rastlandı

İlk olarak ünlü bir rakı firmasının sahibi Hayyam G’nin yeğeni olan Cem G’nin evi genç kızın kardeşinin de yardımıyla polis tarafından gece arandı.

Cem G. evde bulunmazken anne H.G. ile baba A.G. gözaltına alındı. Anne H.G’nin üzerindeki elbisede ve evde kan izlerine rastlandığı iddia edildi.

Cem G’nin cinayetin ardından kayıplara karışması üzerine yapılan araştırmada Cem’in Fransız vatandaşı olması nedeniyle yurtdışına kaçmış olabileceğini değerlendiren polis Interpol ile bağlantıya geçti.

Cesedi konteynere bırakmak üzere olay yerine gelen Citrún C-4 marka otomobilin Cem G’nin babasının firmasına ait şirket arabası olduğu öne sürüldü.

Cem ilk çıktığı erkekti

Öte yandan Karabululut’un ilk çıktığı erkek olan Cem G’yi babası hariç ailesinin diğer fertleriyle tanıştırdığı ve evlilik planları yaptığı ortaya çıktı.

Bir yıl önce tanışan ikilinin birbirini çok sevdiğini belirten arkadaşları Cem’in uluslararası ilişkiler okumak isteyen Münevver’i aşırı derece kıskandığını ve bu yüzden Facebook sayfasını kapattırdığı öğrenildi. Olay günü ise Cem ve Münevver’in saat 14:00’te okul çıkışında buluşup Etiler’e gittikleri iddia edildi.


Katliamı birlikte izlediler

Münevver ile Cem’in ilişkileri süresince müzik ve sinemanın ortak tutkuları olduğu, ikilinin son olarak gittikleri filmin ‘Sevgililer Günü Katliamı’ adlı film olduğu öğrenildi.

Bu filmde bir genç kızın kafasının kesilmesi ortadan ikiye ayrılması sahnelerin bulunması üzerine Münevver’in arkadaşlarına “Biz romantik film diye gittik. Vahşet filmi çıktı. Çok korktum” dediği kaydedildi.

Bunun yanında genç kızın hafta sonuna denk gelen doğum günü için Etiler’de bir barda parti için anlaşma yapması ve barın cesedin bulunduğu sokağın bir arka sokağında olması dikkat çekti.

Kaynak:
Bu haber toplam 22528 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri