Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kesin aday listeleri Resmi Gazete'de

29.04.2011 05:22
Milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan Yüksek Seçim Kurulu'nun kararında, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılmaya hak kazanan siyasi partiler tarafından gösterilmiş olan adaylarla seçime bağımsız olarak katılmak üzere başvurmuş olan adaylara ilişkin ''kesin aday listeleri''ne yer verildi.

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.   

Kesin aday listelerine göre, Adıyaman ilinin milletvekili adayları şöyle:      

     ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

         1- Ahmet Aydın

     2- Mehmet Metiner

     3- Muhammed Murtaza Yetiş

     4- Mehmet Erdoğan

     5- Şevket Gürsoy

         DEMOKRAT PARTİ

         1- Mehmet Kutlu

     2- Rağibe Yağdı

     3- Sadettin Kırskaç

     4- Celal Ulu

     5- Muharrem Yıldırım

         CUMHURİYET HALK PARTİSİ

         1- Salih Fırat

     2- Ali Coşkun

     3- Zeynal Bakır

     4- Murat Erdem

     5- Mehmet Karahan

         MİLLET PARTİSİ

         1- Yusuf Coşkun

     2- Mustafa Berkkaya

     3- Öner Erdil

     4- Mehmet Yaşar Yakıcı

     5- Osman Biçer

         LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

         1- Sıraç Aslan

     2- Abdulsetar Tuğ

     3- İbrahim Arı

     4- Enver Dost

     5- Celal Gül

         SAADET PARTİSİ

         1- Mehmet Fatih Çiçek

     2- Celal Kılavuz

     3- Mevlüt Mahir Dürüst

     4- Ayşe Öteleş

     5- Yunus Çakılkaya

         HALKIN SESİ PARTİSİ

         1- Mustafa Alkayış

     2- Hamza Özer

     3- Abdullah Turan

     4- Sibel Aktaş

     5- Hasari Yenice

         MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

         1- Sadık Burak Gelir

     2- Çetin Öztürk

     3- Emin Acar

     4- Mehmet Vural

     5- Ramazan Yılmaz

         DOĞRU YOL PARTİSİ

         1- Musa Bayrak

     2- Mustafa Danış

     3- Mahmut Kırmızı

     4- Mehmet Gözükara

     5- Mehmet Yıldız

         TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

         1- Ekim Nehir

     2- Mehmet Unay

     3- İbrahim Temel

     4- Fatma Çiğdem Çakır

     5- Ramazan Kocaboğa

         MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

         1- Yaşar Olgun

     2- Osman Şahin

     3- Selahattin Engin

     4- Ramazan Demir

     5- Mehmet Çitil

         BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

         1- Nihat Komşu

     2- Mehmet Ali Tan

     3- Yusuf Söylemez

     4- Ziya Kayğusuz

     5- Kadir Önel

         DEMOKRATİK SOL PARTİ

         1- Memet Işık

     2- İbrahim Durmaz

     3- Ali Aslan

     4- Recep Delice

     5- Ayniye Altungül

         BAĞIMSIZ

         - Veli Büyükşahin 

     - Mustafa Ertürk

Kesin aday listelerine göre Afyonkarahisar ilinin milletvekili adayları şöyle:         

      ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

         1- Veysel Eroğlu

     2- Sait Açba

     3- Halil Ürün

     4- Ali Özkaya

     5- Ahmet Koca

         DEMOKRAT PARTİ

         1- Ahmet Hamdi Kepekçi

     2- Murat Orhan

     3- Yaşar Düzgün

     4- Hacer Keskin

     5- İbrahim Koç

         CUMHURİYET HALK PARTİSİ

         1- Ahmet Toptaş

     2- Hatice Gök

     3- Bekir Kasap

     4- Şerif Ceylan

     5- Mehmet Tuğrul Akkuş

         EMEK PARTİSİ

         1- Sultan Ersöz

     2- Ali Gürbüz

     3- Mustafa Tunçay Doğar

     4- İsmail Gencer

     5- Çağrı Sarı

         MİLLET PARTİSİ

         1- Selahattin Genç

     2- Mehmet Emin Türk

     3- Fatma Sarıkurt

     4- Kamil Alp

     5- Ömer Sarıgül

         SAADET PARTİSİ

         1- İsmail Yalçınkaya

     2- Ali Aygün

     3- Ömer Demirsoy

     4- Doğan Bulduk

     5- Ahmet Öztürkavcı

         HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

         1- Özkan Bozkurt

     2- Erkan Dinar

     3- Selçuk Akkoç

     4- Asım Avlamaz

     5- Mustafa Karadoğu

         HALKIN SESİ PARTİSİ

         1- Abdurrahman Yalçın

     2- Selda Demir

     3- Hasan Çınar

     4- Mehmet Şenses

     5- Ahmet Kaplan

         MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

         1- Kemalettin Yılmaz

     2- Öncül Kazancı

     3- Kadir Çalışıcı

     4- Sefa Çetin

     5- Havvana Gencer

         DOĞRU YOL PARTİSİ

         1- Ümit Bilici

     2- Sırma Türe

     3- Ramanzan Sunar

     4- Metin Akyol

     5- Mustafa Türkmen

         TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

         1- Oktay Yolsever

     2- Ceren Şahnacı

     3- Sedat Tezel

     4- Emine İncedere

     5- Tuğba Süalp

         MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

         1- Erdoğan Eriş

     2- Mehmet Altun

     3- Musa Sevinç

     4- Serdar Süleyman Karayaka

     5- Ramazan Başak

         BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

         1- Cemil Çoker

     2- Abdullah Karadağ

     3- Kadir Canbay

     4- Orhan Meral

     5- Mustafa Çınar

         DEMOKRATİK SOL PARTİ

         1- Hasan Kumdakcı

     2- Akif Öztürk

     3- İlyas Altuntaş

     4- Yılmaz Aksoy

     5- Cengiz Uğur

         BAĞIMSIZ

         - Suat Karaman

     - Süheyla Bayrak

Kesin aday listelerine göre Adana'nın milletvekili adayları şöyle:

     ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

     1. Ömer Çelik

     2. Mehmet Necati Çetinkaya

     3. Necdet Ünüvar

     4. Fatoş Gürkan

     5. Ali Küçükaydın

     6. Mehmet Şükrü Erdinç

     7. Fatma Güldemet Sarı

     8. Ali Çaldır

     9. Talat Ulussever

     10. Tamer Dağlı

     11. Ali Yüzükcü

     12. Neslihan Kobaner

     13. Mustafa Özkozanoğlu

     14. Ebubekir Akdeniz

    

     DEMOKRAT PARTİ

    

     1.Yakup Bulut

     2.Mehmet Emin Koç

     3.Kemal Akar

     4.Serhan Güngör

     5.Mahsuni Çiçek

     6.Çiğdem Akça

     7.Jale Hiçyakmazer

     8.Ahmet Oskar Haznadar

     9.Nimet Şahin

     10.Mirac Müge Direk

     11.Zühal Ustok

     12.Mehmet Akyürek

     13.Arif Döker

     14.İbrahim Aldemir

    

     CUMHURİYET HALK PARTİSİ

    

     1.Osman Faruk Loğoğlu

     2.Ümit Özgümüş

     3.Turgay Develi

     4.Ali Demirçalı

     5.Zeynep Canan Billor

     6.Hüseyin Keser

     7.Arif Sezer

     8.Rıza Mete

     9.Müzeyyen Şevkin

     10.Mehmet Salıcı

     11.Doğa Çiğdemoğlu

     12.Orhan Toklu

     13.Murat Öztanrıöver

     14.Soner Anafarta

    

     MİLLET PARTİSİ

    

     1.Hasan Demircioğlu

     2.Ramazan Dönmez

     3.Osman Arslan

     4.Ali Örün

     5.Ali Gül Efeoğlu

     6.Noman Tufan

     7.Arif Topallar

     8.Zeki Yıldız

     9.Ahmet Yaşayan

     10.Ali Şirin

     11.Zeynal Abidin İzci

     12.Süleyman Göycıncık

     13.Ahmet Örün

     14.Zeki Kabcı

    

     LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

    

     1.Hüseyin Taciroğlu

     2.Hamza Güngör

     3.Davut Kosanoğlu

     4.Özgür Karakök

     5.Abdurrahman Boztaş

     6.Candan Alpdoğan

     7.Huriye Alemdar

     8.Ömer Demir

     9.Süveyla Lüle

     10.Fatma Arzu Bacaksızlar

     11.Meral Akkan

     12.Mustafa Gökhan Turut

     13.Gökben Tulba Seyhun

     14.Arzu Seçilgin

    

     SAADET PARTİSİ

    

     1.Yakup Budak

     2.Tuncay Özgünen

     3.Muhammet Çelebi Keyhıdır

     4.Hasan Şaybak

     5.Süleyman Şenogul

     6.Mehmet Işık

     7.Alaattin Tekin

     8.İsmail Aktaş

     9.Ayşe Topal

     10.Hacıveli Topatan

     11.Zeki Kayak

     12.Şule Tıraş

     13.Mehmet Demir

     14.Cengiz Kayadan

    

     HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

    

     1.Mehmet Yalçın Öndüç

     2.Murat Çiçek

     3.Hüseyin Bozkurt

     4.Atilla Güvenç

     5.İsmet Çabuk

     6.Yüksel Ataş

     7.Erhan Uzun

     8.Mehmet Orhan Özaltun

     9.Emin Sezer

     10.Ülkü Çiçek

     11.Taner Aksoy

     12.Cüneyt Kaya

     13.Mustafa Caner Seylan

     14.Süheyla Özer

    

     HALKIN SESİ PARTİSİ

    

     1.İbrahim Ertan Yülek

     2.Fatma Küçükoğlu

     3.Ömer Atamer

     4.Mehmet Yıldız

     5.Burhanettin Hattısarı

     6.Sadık Acı

     7.Mehmet Selim Özer

     8.Cihan Daşkın

     9.İlknur Küçükgöde

     10.Oğuzhan Batmaz

     11.Mehmet Kul

     12.Ethem Ceylan

     13.Ahu Kevser Avşar

     14.Ahmet Akcan

    

     MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

    

     1.Recai Yıldırım

     2.Muharrem Varlı

     3.Ali Halaman

     4.Seyfettin Yılmaz

     5.Cahit Öztok

     6.Mehmet Metanet Çulhaoğlu

     7.Kürşat Atılgan

     8.Türkan Cengiz Yılmaz

     9.Süleyman Şimşir

     10.Demet Çardak

     11.Mehmet Külahlıoğlu

     12.Gökay Sarılı

     13.Neslihan Uzun

     14.Hamit Yılmaz

    

     DOĞRU YOL PARTİSİ

    

     1.Ömer Bilgin

     2.Mustafa Güler

     3.Bekir Ragıp Nejat Özkuyumcu

     4.Ercüment Karaali

     5.Sait Sağayak

     6.Gülüm Uludere

     7.Adnan Menderes Uzun

     8.Halil Sağayak

     9.Ali Gülengül

     10.Kader İnancurcı

     11.Mustafa Bozdemir

     12.Zeki Özer

     13.Mansur Göktaş

     14.Veli Erdem

    

     TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

    

     1.Mehmet Kuzulugil

     2.Uğur Pişmanlık

     3.Tufan Ünlüeser

     4.Gökhan Çimen

     5.Songül Mergen

     6.Gül Cingöz

     7.Meryem Karacık

     8.Gülçin Yılmaz Keser

     9.Fırat Ateş

     10.Feryat Turuşkan

     11.Mehmet Can Ataş

     12.Hatun Oçak

     13.Sevgi Dalgıç

     14.Meryem Kayhan

    

     MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

    

     1.Taner Boz

     2.Muhammet Murat Uğurlu

     3.Ali Bahadır İnceler

     4.Müslüm Alp

     5.Sevinç Boz

     6.Ayhan Özkaya

     7.Dürdane Fedakar

     8.Yusuf Tekin

     9.Hakan Sozan

     10.Beyhan Yardımcı

     11.Mehmet Şerit

     12.Saniye Aslıyüksek

     13.Adem Arslan

     14.Tuncay Civaoğlu

    

     BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

    

     1.Ahmet Şahin

     2.Rifat Örek

     3.Mustafa Şahin

     4.Ülkü Dilek

     5.Abdullah Sığar

     6.Fatma Gezer

     7.Elif Tuygun

     8.Bahadır Özön

     9.Mehmet Aktaş

     10.Soner Özkozanoğlu

     11.Ümmügülsüm Durhasan

     12.Arif Özler

     13.Zübeyde Gündoğdu

     14.Hüseyin Zengin

    

     DEMOKRATİK SOL PARTİ

    

     1.Şenol Pektaş

     2.Bedir Baydan

     3.Saniye Arslantaş

     4.Ercan Akarpınar

     5.Mümtaz Numanoğlu

     6.Nuran Dalyan

     7.Bülent Çakıroğlu

     8.Ahmet Mortepe

     9.Ayhan Özülsağlam

     10.Mustafa Hazar

     11.İsmail Kazan

     12.Hakan Sabuncu

     13.Sefa Ağzlıyüz

     14.Resul İbiş

    

     BAĞIMSIZ

    

     - Candemir Mansuroğlu

     - Hayrettin Çavuşoğlu

     - Hakan Bülent Yardımcı 

     - Osman Akgün

     - Murat Bozlak

     - Mustafa Süha Aşlamacı

Kesin aday listelerine göre Ağrı'nın milletvekili adayları şöyle:         

     ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

    

     1. Mehmet Kerim Yıldız

     2. Ekrem Çelebi

     3. Fatma Salman Kotan

     4. Mehmet Şerif Kösen

    

     DEMOKRAT PARTİ

    

     1. Adil Göksel

     2. Mahmut Mermertaş

     3. Mustafa Çelik

     4. Yusuf Öztürk

    

     CUMHURİYET HALK PARTİSİ

    

     1. Seyfeddin Çelik

     2. Selahaddin Daşkaya

     3. Şefika Öner

     4. Kürşat Koç

    

     MİLLET PARTİSİ

    

     1. Mirza Ballı

     2. Ali Osman Yıldırım

     3. Ebubekir Ballı

     4. Gönül Gün

    

     SAADET PARTİSİ

    

     1. Abdulaziz Yıldız

     2. Turan Öğürtay

     3. Taner Keskin 

     4. Mithat Yıldız

    

     HALKIN SESİ PARTİSİ

    

     1. Aydın Kasar

     2. Sernaz Polat

     3. Nazım Bayram

     4. Mehmet Cemil Güven

    

     MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

    

     1. Şahin Ege

     2. Nazlı Yılmaz

     3. Coşkun Aytekin

     4. Bayram Erişmiş

    

     DOĞRU YOL PARTİSİ

    

     1. Adem Çınar

     2. Abdulbasit Akgeyik

     3. Suat Uzunay

     4. Sıracettin Bilirer

    

     TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

    

     1. Müjde Tozbey Erden

     2. Hetem ayaz

     3. Gülhanım Daşdemir

     4. Yılmaz Karadağ

    

     MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

    

     1. Hakan Çitfçi

     2. Ayhan Atmaca

     3. Halil İbrahim Önder

     4. Memiş Tunay Aslıyüksek

    

     BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

    

     1. Ali Fuat Çelik

     2. Erhan Bayram

     3. Ayhan Zariç

     4. Hüseyin Akdemir

    

     DEMOKRATİK SOL PARTİ

    

     1. Necmettin Aslan

     2. Ömer Faruk Şahvelet

     3. Adem Karakol

     4. Cuma Ali İbrik

    

     BAĞIMSIZ

    

     - Halil Aksoy

     - Nidai Seven 

     - Necef Aslan Coşkun

Kesin aday listelerine göre Aksaray'ın milletvekili adayları şöyle:   

     ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

    

     1- Ali Rıza Alaboyun

     2- Ruhi Açıkgöz

     3- İlknur İnceöz

    

     DEMOKRAT PARTİ

    

     1- Halil Demir

     2- Vahit Belge

     3- Abdullah Çavdar

    

     CUMHURİYET HALK PARTİSİ

    

     1- Mahmut Öztürk

     2- Özlem Güneş

     3- Muammer Dilek

    

     EMEK PARTİSİ

    

     1- Enis Tartan

     2- Gültekin Surun

     3- Musa Mehmet

    

     MİLLET PARTİSİ

    

     1- Ali Ünal

     2- İsmail Dinke

     3- Nevzat Yolcu

    

     LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

    

     1- Ayşe Gül Orçin

     2- Bican Uluç Alpsan

     3- Hakan Artoksi

    

     SAADET PARTİSİ

    

     1- Levent Serdar Şahin

     2- Kazım Serkan Şimşek

     3- İsmail Yılmaz

    

     HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

    

     1- Fatih Mehmet Gelişen

     2- Osman Girgin

     3- Bekir Gürcan Söyler

    

     HALKIN SESİ PARTİSİ

    

     1- İbrahim Baykan

     2- Hakan Oflaz

     3- Sinan Güden

    

     MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

    

     1- Kılıçaslan Ekin

     2- Mustafa Tuğrul Karacaer

     3- Rahim Aydın

    

     DOĞRU YOL PARTİSİ

    

     1- Osman Tekin

     2- Zeyni Yavuz

     3- Hüsnü Erden

    

     TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

    

     1- Aslıhan Erdoğan Uçak

     2- Esin Saraçoğlu

     3- Süleyman Hamarat

    

     MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

    

     1- Özdemir Kale

     2- Kadir Yılmaz

     3- Meliha Köse

    

     BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

    

     1- Servet Karatay

     2- Bekir Oruç

     3- Seyhan Aral

    

     DEMOKRATİK SOL PARTİ

    

     1- Ramazan Altınok

     2- Aydın Çapacı

     3- Mustafa Yılmaz

    

     BAĞIMSIZ

     - Abdullah İnaltekin

Kesin aday listelerine göre Amasya'nın milletvekili adayları şöyle:

     ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

    

     1- Mehmet Naci Bostancı

     2- Avni Erdemir

     3- Hasan Ali Cesur

    

     DEMOKRAT PARTİ

    

     1- Miraç Demirbaş

     2- Harun Uysal

     3- Ömer Akın

    

     CUMHURİYET HALK PARTİSİ

    

     1- Ramis Topal

     2- Ali Özdemiroğlu

     3- Devrim Ersoy

    

     EMEK PARTİSİ

    

     1- Hulusi Şimşek

     2- Sadık Turan

     3- Erhan Öztürk

    

     MİLLET PARTİSİ

    

     1- Mehmet Küçüköner

     2- Bilal Helvacı

     3- Abdullah Köroğlu

    

     LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

    

     1- Emine Çetin

     2- Mustafa Damlar

     3- Beyza Muhtaroğlu

    

     SAADET PARTİSİ

    

     1- Mahmut Yücel

     2- Mustafa Üstün

     3- Murat Danışkan

    

     HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

    

     1- Yakup Saruhan

     2- Uğur Karaçuka

     3- Mehmet Eker

    

     HALKIN SESİ PARTİSİ

    

     1- Oğuzhan Çetinkaya

     2- Alaattin Yüce

     3- Şükrü Erdoğan

    

     MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

    

     1- Kadir Ekercan

     2- Kenan Erzurumlu

     3- İsmet Saka

    

     DOĞRU YOL PARTİSİ

    

     1- Gani Danacı

     2- Gülser Taşçı

     3- Hasan Ünal

    

     TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

    

     1- Mehmet Bozkurt

     2- Ebru Baltakıran

     3- Galib Demirtaş

    

     MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

    

     1- Tarkan Güncel

     2- Metin Pelit

     3- Naci Türkgözü

    

     BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

    

     1- Ali Kurt

     2- Nurhan Çolak

     3- Salim Arifoğlu

    

     DEMOKRATİK SOL PARTİ

    

     1- Alaattin Bayram

     2- Hamdi Yıldırım

     3- Dursun Duran

Kesin aday listelerine göre, Ankara 2. bölgenin milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 

1- Cemil Çiçek

2- Haluk İpek

3- Salih Kapusuz

4- Nurhan Şanlı

5- Ahmet İyimaya

6- Cevdet Erdöl

7- Zelkif Kazdal

8- Emrullah İşler

9- Seyit Sertçelik

10- Orhan Yegin

11- Nazlı Ergül

12- Cihan Ankara

13- Hüseyin Aydın

14- Çiğdem Orhan Sarıkaya

15- Murat Araç

 

DEMOKRAT PARTİ

 

1- Ahmet Uyanık

2- Abdullah Terzi

3- Yusuf Fidantek

4- İzzet Yaşar

5- Hilmi Bilasa

6- İbrahim Yükselbaba

7- Ayşe Canyurt

8- Faruk Küçük

9- Selim Buğdaycı

10- Sebahat Demirci

11- Ali Osman Hacıhüseyinoğlu

12- Serdar Alp

13- Handan Akkocaoğlu

14- Çiğdem Küçükyılmaz

15- Halil Akçapınar

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

1- Ayşe Gülsün Bilgehan

2- İzzet Çetin

3- Sinan Aydın Aygün

4- Gökhan Günaydın

5- Seyhan Erdoğdu

6- Ekrem Kerem Oktay

7- Alper Taşdelen

8- Alirıza Erbay

9- Ali Arif Özzeybek

10- Onur Bayar

11- Hüseyin Çelebi Ercan

12- Turhan İçli

13- Aykut Fındıkçı

14- Faruk Yıldırım

15- Cenk Küpeli

 

MİLLET PARTİSİ

 

1- Zehra Erdem

2- Mehmet Can

3- Fatma Özdemir

4- Yusuf Elmalı

5- Metin Doğan

6- Ali Özdemir

7- Emine Erdem

8- Azmi Tat

9- Salih Ereğiz

10- Ali İsot

11- Hilmi Uçar

12- Sahir Güzel

13- Abdullah Bilim

14- Mustafa Demir

15- Mehmet Toptaş

 

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

 

1- Yavuz Kitap

2- Refik Sarıkaya

3- Orhan Gürel

4- Münir Albayrak

5- Kenan Özkiraz

6- Kadir Atalay

7- Ertan Tunca

8- Adem Özkara

9- Belkıs Çerkez

10- Umut Bogoçlu

11- Murat Şahingöz

12- Asım Sağlam

13- Murat Tari

14- Dilek Turhal

15- Melek İlham Beyaz

 

SAADET PARTİSİ

 

1- İsmail İlhan Sungur

2- İlyas Tongüç

3- Ömer Günaydın

4- Nagihan Çıtak

5- Mustafa Güngör

6- Erol Öztürk

7- Reviyye Şahide Aygül

8- Mustafa Erkut Aşar

9- Ayhan Çelik

10- Burhan Gümrükçü

11- İbrahim Karayılan

12- Veysel Üzmez

13- Nureddin Kaya

14- Ömer İrez

15- Mehmet Sürer

 

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

 

1- Kıral Ali Kılıç

2- Hilal Şahinoğlu

3- Cengiz Ayaz

4- Tuğba Sarıkaya

5- İlhan Ersay

6- Filiz Korkunç

7- Yücel Böke

8- Emin Türker

9- Müge Sirkecioğlu

10- Ceyhun Çanlı

11- Mehmet Tuğrul

12- Ali Ayaz

13- Sertkan Hakkı Kaşak

14- Gülsüm Göney

15- Adem Duran

 

HALKIN SESİ PARTİSİ

 

1- Hüsamettin Korkutata

2- Cafer Güneş

3- Erdinç Yazıcı

4- Nazım Maviş

5- Mehmet Rafi Kürüm

6- Havva Karademir

7- Süleyman Danacı

8- Elvan Altınbay

9- Banu Atabay

10- Yılmaz Çıtak

11- Özlem Uludağ Gülcan

12- Mehmet Bilal Bezci

13- Özgür Özdemir

14- Aydın Deniz Akdemir

15- Cenan Oran

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

 

1- Ahmet Deniz Bölükbaşı

2- Mustafa Cihan Paçacı

3- Mustafa Erdem

4- Özcan Yeniçeri

5- Hamit Ayanoğlu

6- Ömer Demirel

7- Muharrem Beşir

8- Cemil Aydın

9- Figen Tosunor

10- Ali Zor

11- Hulusi Hakan Eren

12- Rahmi Yılmaz

13- Özgür Salman

14- Kerim İnal

15- İbrahim Köksal

 

DOĞRU YOL PARTİSİ

 

1- Hasan Fikret Türkel

2- Necati Aymayan

3- Yavuz Gülecek

4- Muhammet Adil Büyüksoy

5- Abdulselam Efe

6- Mecit Aslanlı

7- İsa Seylan

8- Mehmet Akman

9- Hüseyin Tolu

10- Abbas Karaağaç

11- İlker Demirciçeşmesi

12- Abdusselam Taştimur

13- Demet Çalışkan

14- Ayhan Deniz

15- Anıl Kıbriz

 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

 

1- Özcan Kaya Güvenç

2- Halim Apaydın

3- İlknur Sayın

4- Hüseyin Aslan

5- Sevim Sevgi Atar

6- Seher Yaşar

7- Volkan Coşkunyürek

8- Yusuf Şaylan

9- Ebru Ayaz

10- Nuray Özdoğan

11- Yunus Emre Durmuş

12- Hilmi Aydıner

13- Esma Çiçek

14- Suna Şimşek

15- Gamze Yılmaz

 

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

 

1- Ahmet Reyiz Yılmaz

2- Gülay Karabacak

3- Muhammet Altun

4- Hasan Mert

5- Özgür Ersan

6- Fikri Yılmaz

7- Osman Erdoğan

8- Yücel Çelik

9- Kemal İpek

10- Sebahattin Tolun

11- Seyhan Sungur

12- Esengül Akay

13- Nazire Evirgen

14- Nesrin Yıldırım

15- Murat Yıldırım

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

 

1- Mustafa Destici

2- Hasan Hüseyin Bozok

3- Serdar Akbaş

4- Yusuf Ayan

5- Ekrem Can

6- Muhittin Savaş Tunçyüz

7- Ferhat Günindi

8- Hayrettin Çal

9- İsa Kaplan

10- İmdat Dinçarslan

11- Ayşe Temiz

12- Mustafa Arslan

13- Mehmet Tekçe

14- İsmail Köksal

15- Seyfi Alpay

 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

 

1- Tufan Bural

2- Veli Arif Şimşek

3- Dilek Dengizek Ersanal

4- Dursun Tuncer Ertürk

5- Deniz Özgen

6- Hakan Koç

7- Cabar Sarıçam

8- Osman Çalışkan

9- Nursel Kızılırmak

10- Nüsret Adıbelli

11- Şerife Çitiloğlu

12- Melih Şengölge

13- Celal Saltaş

14- Ramazan Şanlı

15- İsmet Sarıkaya

 

BAĞIMSIZ

 

- Sait Çömlekçi

- Sadrettin Güvener

- Aynur Bayram

- Erdoğan Karakuş

Kesin aday listelerine göre Ardahan'ın milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 

1- Orhan Atalay

2- Orhan Gökdemir

 

DEMOKRAT PARTİ

 

1- Emin Üstün

2- Mehmet Baş

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

1- Ensar Öğüt

2- Metin Demir

 

MİLLET PARTİSİ

 

1- Ayhan Uğurer

2- Rahim Aktaş

 

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

 

1- Döndü İnaldır

2- Nihat Müştü

 

SAADET PARTİSİ

 

1- Mevlüt Çalışkan

2- Fatih Yılmaz

 

HALKIN SESİ PARTİSİ

 

1- Ayhan Akay

2- Berkant Ezer

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

 

1- Sebahattin Sarıçam

2- Övün Çabak

 

DOĞRU YOL PARTİSİ

 

1- Ekrem Şahin

2- Ferhat Bindik

 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

 

1- Ulaş Erdoğan

2- Ayfer Aktemür

 

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

 

1- Zeyni Ejder

2- Zühal Kalkan

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

 

1- Abdullah Topcu

2- Sinan Yıldırım

 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

 

1- Fehim Gündüz

2- İbrahim Sayan

 

BAĞIMSIZ

 

- Yüksel Avşar

- Süleyman Koç

Kesin aday listelerine göre Artvin'in milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

 

1- İsrafil Kışla

2- Mehmet Kocatepe

 

DEMOKRAT PARTİ

 

1- Turhan Demir

2- Öner Gençtürk

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

 

1- Uğur Bayraktutan

2- Yüksel Çorbacıoğlu

 

EMEK PARTİSİ

 

1- İskender Bayhan

2- Hasan Azaklı

 

MİLLET PARTİSİ

 

1- Mehmet Bayrak

2- Leyla Topal

 

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

 

1- Muhibbi Öztürk

2- Suat Şener

 

SAADET PARTİSİ

 

1- Gültekin Soydan

2- Fatma Şentürk

 

HALKIN SESİ PARTİSİ

 

1- Akay Tekin

2- Haluk Fahri Zaim

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

 

1- Yusuf Sağlam

2- Yusuf Turan

 

DOĞRU YOL PARTİSİ

 

1- Yusuf Öztürk

2- Selçuk Çulha

 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

 

1- Necla Çelik

2- Ekrem Taştan

 

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

 

1- Şenasi Yıldız

2- Hakan Önçırak

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

 

1- Hüseyin Bağdatlı

2- Öner Aydın

 

DEMOKRATİK SOL PARTİ

 

1- Enis Güneri

2- Mehmet Genç

 

BAĞIMSIZ

Birsen Kaya

NOT; Listeler geldikçe sayfaya eklenecektir. 

Bu haber toplam 9592 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri