Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu, Kadir ve Hasret'i ziyaret etti

05.12.2011 13:25
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi'nin ambulans uçakla İstanbul'a getirttiği doğuştan engelli çocuklara moral ziyaretinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün (Pazar) gece, Bakırköy Belediyesi’nin daha önce ambulans uçakla İstanbul’a getirttiği doğuştan engelli 4 yaşındaki Kadir ve 1 yaşındaki Hasret Demir’i Bakırköy Belediyesi tarafından misafir edildikleri 5 yıldızlı otelde ziyaret etti.

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’in ulusal bir televizyon kanalında izlediği haber üzerine İstanbul’a ambulans uçakla getirttiği Kadir ve Hasret Demir’i beraberinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İl Başkanı Oğuz Salıcı ile ziyaret eden Kemal Kıçdaroğlu, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ve engelli çocukların annesi Müzeyyen Demir ile babası Bahattin Demir’den bilgi aldı.

Demir kardeşlerin anne-babası Müzeyyen ve Bahattin Demir , ”İstanbul’a gelir gelmez Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde çocukların tedavilerine başlandı. Şu an için 5 yıldızlı bu otelde kalıyoruz. Bakırköy Belediye Başkanımız Ateş Ünal Erzen bize en kısa zamanda kendi evimizin hazırlanacağı müjdesini verdi. Hastaneye gidiş-gelişlerimizde belediyenin hemşireleri ambulansla bize refakat ediyor. Televizyonda izlediği haber üzerine Van’a ambulans uçak gönderen ve buradaki her türlü sıkıntımızı ortadan kaldıran Bakırköy Belediye Başkanımız Ateş Ünal Erzen’e huzurunuzda çok teşekkür ederiz.” dediler.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da,”Görüyorum ki Bakırköy Belediye Başkanımız Ateş Ünal Erzen gereken her şeyi yapmış ve yapmaya devam ediyor.Umarım çocuklarınız en kısa süre içerisinde sağlıklarına kavuşurlar.” dedi.

4 yaşındaki Kadir doğuştan midesi dışarıda olduğu için hortum kanalıyla beslenip nefes alabiliyor, 1 yaşındaki Hasret’in de doğuştan gözleri görmüyor.

 
Bu haber toplam 1732 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri