Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu, Allah ile Atatürk'ü bir tuttu!

20.02.2013 01:08
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Türk siyaset tarihine geçecek büyük bir gafa imza attı. Kılıçdaroğlu, Allah ile Atatürk'ü bir tuttu...

 

Türkiye CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun gaflarına alışmaya başlamıştı ki, bu kez yaptığı gafla herkesi yine şaşırttı.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın gazi, şehit aileleri ve yakınlarına otobüsleri ücretsiz yapmasına yönelik eleştirilerde bulunan Kılıçdaroğlu, açıklamasının sonunda herkesi şoke edecek bir cümle kurdu. 

Kılıçdaroğlu, "Hadi, Mustafa Kemal Atatürk’ten korkmuyorsun, utanmıyorsun diyelim, bari Allah’tan kork." diyerek Atatürk ile Allah'ı bir tuttu.

Bu skandal cümlesi kısa sürede twitterda günün konusu haline gelirken, Kılıçdaroğlu'na sosyal medyada tepki yağdı. CHP'li olduğunu söyleyen bazı kullanıcıların da bu skandal cümle karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedikleri gözlendi.

İşte o skandal cümle...

KAYNAK: ROTAHABER 

 

 

 

Bu haber toplam 4834 defa okunmuştur
Türkçe'niz kıt değilse
Onur
Türkçe'niz kıt değilse bunu anlamanız lazım. Kılıçdaroğlu orada Atatürk ile yaratıcıyı bir tutmaktan ziyade, ayırmış. Atatürk'ten korkmuyorsan, Tanrı'dan kork diyor. Nerede bir tutulmuş, ben böyle bir şey görmedim. Bu, haberi yazanın anlayış kıtlığıdır.
20 Şubat 2013 Çarşamba 17:16
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri