Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu CHP grubunda yine kaset yayınladı

25.02.2014 14:48
CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında, önceki haftalarda olduğu gibi yine kaset yayınladı.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen fakat Başbakan'ın "montaj" diye yalanladığı kayıtları dinletti. 

YENİ KAYITLARI DİNLETTİ

Önceki haftalarda, işadamlarının kendi aralarında yaptığı telefon konuşmalarının kayıtları ile, Başbakan Erdoğan'ın Habertürk yöneticisi Fatih Saraç ile yaptığı öne sürülen telefon görüşmelerinin kayıtlarını grup konuşmasında dinleten Kılıçdaroğlu, bu kez de yeni kaset yayınladı. 

BAŞBAKAN "MONTAJ" DEDİ

Kılıçdaroğlu'nun grupta dinlettiği, Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında olduğu öne sürülen ses kaydı, dün gece internete düşmüştü. Çok geçmeden Başbakanlık'tan bir açıklama yapılmış ve kayıtların montaj olduğu belirtilmişti. Bugün de AK Parti grubunda Başbakan Erdoğan o kayıtlar için "Montaj, piyes," ifadelerini kullanmıştı. 

BUGÜN TV VE HALK TV YAYINLADI

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasını bir süreliğine ekrana getiren haber kanalları, ses kayıtlarına geçildiği esnada yayını kesti. Bugün TV ile Halk TV, Kılıçdaroğlu ses kaydı dinletirken yayından çıkmadı. 

"AĞRI DAĞI NE KADAR GERÇEKSE KONUŞMALAR DA GERÇEK"

Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada "Erdoğan'ın hırsızlığı devlet sırrı olmaktan çıkmıştır. Ağrı Dağı ne kadar gerçekse, bu tutanaklar da o kadar gerçektir" dedi. 

ensonhaber

Bu haber toplam 1680 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri