Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve Bahçeli'den Ankara açıklaması!

18.02.2016 02:28
Kılıçdaroğlu, Demirtaş ve Bahçeli, ilk yaptıkları açıklamada Ankara'daki saldırıyı kınadılar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da askeri personeli hedef alan saldırı sonrası yaptıkları açıklamada saldırıyı kınadılar.

Kılıçdaroğlu, Ankara'da meydana gelen hain saldırı sonrası sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada, "Bu ülke bu acıları haketmiyor, Ankara'da hain saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara şifalar diliyorum" ifadesini kullandı.

CHP MYK'sı da olağanüstü toplandı. Kılıçdaroğlu bütün programları iptal etti.

DEMİRTAŞ: ACIMASIZ SALDIRIYI KINIYORUM

Demirtaş "Ankara'daki acımasız saldırıyı kınıyor, hayatını kaybedenlere rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifa diliyorum" dedi.

BAHÇELİ: DEVLETİMİZİN KALPGAHI HEDEF ALINDI

Bahçeli yaptığı açıklamada "Ankara Tren Garı önünde yaşanan canlı bomba saldırısından sonra başkentimiz, devletimizin kalpgahı bir kez daha hedef alınmıştır" dedi.

MHP lideri Bahçeli, Ankara Devlet Mahallesi'ndeki bombalı saldırıyla ilgili "10 Ekim 2015'de Ankara Tren Garı önünde yaşanan canlı bomba saldırısından sonra başkentimiz, devletimizin kalpgahı bir kez daha hedef alınmıştır. Türkiye topyekûn terörün, cinayet ve felaket emellerinin tehdidi altındadır. Bu olağanüstü durum açıkça düşmanlık ve barbarlıktır. Kim ne yaparsa yapsın, aziz milletimiz teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacaktır" dedi.

Bu haber toplam 1430 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri