Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu Ekşi Sözlük'te soruları yanıtladı

12.04.2015 23:53
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ekşi Sözlük müdavimlerinin sorularını yanıtladı.

Seçim öncesi CHPsosyal medyayı daha etkin kullanmanın yollarını arıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya ve paylaşım platformu Ekşi Sözlük'te kendisine sorulan soruları Periscope'tan yanıtladı.

Kılıçdaroğlu, gelen yüzlerce sorudan bazılarını yanıtladı.

İşte o sorulardan bir kaçı..

Bildiğiniz gibi cumhuriyet halk partisi genel başkanı olarak daha önce de siz ekşi sözlük yazarlarıyla bir araya gelmiştim. çünkü sosyal medyanın en güçlü mecralarından ekşi sözlük'ün yazarlarının görüşleri benim için önemli.

bugün de daha fazla sözlük yazarıyla iletişim kurmak adına sizlerle internet üzerinden görüşeceğiz. önümüzdeki iki saat boyunca bu başlık altına yazacağınız entry'lerde, hukuk sınırları dahilinde bana istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. vaktim elverdiğince sorularınızı cevaplandıracağım.
cumhuriyet halk partisi···

türkiye'nin sorunları ağır. tek başımıza iktidar istiyoruz. bunun için de sizin oyunuz dahil tüm gençlerden oy istiyoruz.
cumhuriyet halk partisi···

(bkz: başbakan kemal)

kontenjan adaylarını nasıl belirliyorsunuz ? bazı isimler tepki çekiyor.

arkadaşların selamı var.

 

sayın genel başkan toplamda bin kusur adet size sorulmuş soru bulunmakla beraber hepimizin gördüğü gibi işinize gelene yada cevap verebildiklerinize cevap veriyorsunuz. hal boyle olunca sözlük içerisindeki insanlara karşı olan iletişim kuramama sorunumuz sokakta da ayni şekilde hayat bulmakta. insanların size oy verebilmesi için onlara dokunabilmeli ve ayni frekans da olmanız gerektiği halde yıllardır bunu yakalıyamadiginiz için istifayı düşünüyor musunuz ?
antik sehir

Bu haber toplam 3680 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri