Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a hakaret etti!

04.12.2014 01:12
Hakaret etmeden duramıyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakarette bulunarak "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. ’Zihinsel engelli’ demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sert bir şekilde eleştirerek, "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. ’Zihinsel engelli’ demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyisi" ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN'A ZİHİNSEL ENGELLİ DEMEK ÖDÜL KENDİSİ AKILSIZ

Engellilerin yaşamından farklı kesitler sunan “İlle de Yaşamak” adlı belgeselin gösterimine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, engelli bir vatandaşın "Bu kadar sorun varken kendisine bin odalı saray yaptıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zihinsel engelli olduğunu düşünüyor musunuz" şeklindeki sorusuna, "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. ’Zihinsel engelli’ demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyisi" diyerek yanıt verdi.

Bu haber toplam 1324 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri